Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1383109 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

t

Jak wyglądać na starszą?

Można tutaj pisać wszystko na temat płci pięknej (pięknej?) Jest to oczywiście też miejsce na "babskie pogaduchy".

Jak wyglądać na starszą?

Nieprzeczytany postprzez Sylwia:* » 09 Lut 2007, 21:51

Mam 17 lat i taki problem ze jestem dosyc filiranowa.Nawet moja twarz nie wygląda na 17 co mam zrobić ,zeby wyglądać doroślej(najbardziej chodzimi o twarz ,bo mam taką papuśną)?Może jakiś odważniejszy makijarz czy coś.Z góry dzieki za odp:)

Awatar użytkownika
Sylwia:*

• Miejscowość:z miejsca gdzie niebo łączy się z ziemią

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez mystery » 09 Lut 2007, 22:01

ja sie tez podpisuje :P nikt nie wierzy w autentycznosc mojego dowodu ;)
z młodego wyglądu cieszyłabym sie za lat 20 a poki co mnei to irytuje(zwłaszcza zarcik mojej matki-stawia mnie i moją młodsza sis obok siebie i pyta rozmówce "zgaduj która starsza". jak mozna sie domyslic bywam ta mlodszą :| )

wiec tez zcekam na odpowiedz ;)
wanderlust queen

svaku svoju grešku znam

Awatar użytkownika
mystery
Przyjaciel

• Miejscowość:Absurdystan
  • Pochwały:40

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 09 Lut 2007, 22:01

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez dziewczyna39 » 09 Lut 2007, 22:10

heh moim zdaniem wszystko zalezy od mimiki...jesli chcesz wygladac dorosle musisz wygladac powaznie :wink: postawa tez jest wazna, jesli caly czas sie smiejesz i chodzisz "rozkrakiem" albo zgarbiona to nic z doroslosci. a jesli chodzi o makijaz i ubranie to calkowicie sie na tym nie znam :wink:
I'm waiting for the rain
to wash who I am

Awatar użytkownika
dziewczyna39
Absolwent

• Miejscowość:Kraków
  • Pochwały:12

Nieprzeczytany postprzez JustGimmiTheLight » 09 Lut 2007, 22:13

co do makijażu to można podkreślać oczka czarną kredką (ale nie przesadnie!) i mocno wytuszować. No i może jakiś delikatny róż na policzki. To napewno postarza, z tego co zdąrzyłam zauważyć ;) no i kwestia postawy i zachwania, nie wątpliwie jest ważna jak wspomniała dziewczyna39, ;)

Awatar użytkownika
JustGimmiTheLight

• Miejscowość:Cracoov City

Nieprzeczytany postprzez she » 09 Lut 2007, 22:39

powinnas sie cieszyc ze wygladasz na mlodą. Ale ok. skoro ci to przeszkadza to sa na to sposoby. Jesli chodzi o fryzure to wg mnie moze wlosy dlugosci do ramion i grzywka. no i na pewno makijaz: podklad, kredka do oczu i tusz.
Ps.zwykle kobiety glowia sie co by tu zrobic zeby wygladac na mlodsza, ale rozumiem bedziemy sie martwic z tego powodu za jakies kilkanascie albo kilkadziesiat lat... :P

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
she

Nieprzeczytany postprzez mystery » 09 Lut 2007, 22:44

podane wyzej sposoby nie działają przynajmniej na mnie. ze smiannia sie za rzecz powagi nie zrezygnuje :P juz wole byc przedszkolakiem :P
wanderlust queen

svaku svoju grešku znam

Awatar użytkownika
mystery
Przyjaciel

• Miejscowość:Absurdystan
  • Pochwały:40

Nieprzeczytany postprzez Red_Hot_Shere_Khan » 09 Lut 2007, 22:58

Kiedyś mi koleznaka powiedziała, ze według niej wyglądam na 17 lat własnie dlatego, ze na tyle lat nie wyglądam i się na nie "nie robię". O ile rozumiesz o co chodzi.
A więc pozostań sobą, o ile zachowujesz się dojrzale i dorośle, to nie ma potrzeby, abyś się postarzała "wizualnie"
"I heard a little girl and what she said was somtehing beautiful- to give your love, no matter what, is what she said..." - "My friends"

Awatar użytkownika
Red_Hot_Shere_Khan

• Miejscowość:z innej rzeczywistości

Nieprzeczytany postprzez Asztarte » 10 Lut 2007, 12:24

Sylwia cale szczęście nie mam tego problemu. Zdecydowanie dają mi tyle lat ile mam. Nigdy nie miałam problemu z kupieniem fajek, czy jakiś procentów.
Hmm:
-Wyrazisty makijaż, mile widziane mocne, wyraziste kolory i wiadome tusz do rzęs. Głownie chodzi o oczy a wiec kredka tez nie zaszkodzi :) ale to juz musisz dopasować do swoich kształtów twarzy.
-Przy okazji ubiór i sylwetka. Nie dadzą Ci 17 lat jeśli będziesz nosić koszulki z Kubusiem Puchatkiem i czerwone trampki.
Ale to tylko wizualne postarzanie, głownie chodzi o zachowanie...
____Słodka idiotka____

Awatar użytkownika
Asztarte

• Miejscowość:Gehenna

Nieprzeczytany postprzez melloth » 10 Lut 2007, 13:05

Ciesz się, że masz młodą twarz ! :) nie szybko sie zestarzejesz :P
A zgadzam się z dziewczynami. Kredka, tusz, róż na policzkach i noszenie eleganckich ubrań, a nie Kubuś Ouchatek i 'psyjaciele'.
Ja mam 18 i na tyle nie wyglądam, ale co z tego ? Cieszę się ^^ poza tym o dowód w sklepie nikt się mnie nie pyta, więc jest ok :D
Kiedy mówisz do mnie słońce traktuje Cię, conieco opatrznie
Ty jesteś jednym, a ja drugim końcem, daleko nam do siebie strasznie ...

Awatar użytkownika
melloth

Nieprzeczytany postprzez Salimali » 10 Lut 2007, 13:37

Red_Hot_Shere_Khan napisał:o ile zachowujesz się dojrzale i dorośle, to nie ma potrzeby, abyś się postarzała "wizualnie"

Święte słowa.Nie wiem po co na siłę zmieniać postać rzeczy..Wszystko w swoim czasie.
"Całe szczęście polega na tym, by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów"
PP

Awatar użytkownika
Salimali

• Miejscowość:BPN

Nieprzeczytany postprzez Vartt » 10 Lut 2007, 14:18

Jest taki program nie wiem kiedy "O 10 lat młodziej" tam odmładzają kobiety, może oglądnij i zrób na odwrót ? :P
Image

Awatar użytkownika
Vartt

• Pochwały:5
Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez Ma³a_Pe » 10 Lut 2007, 14:25

Ja wolałabym, gdyby mówiono mi, że wyglądam na swój wiek.
A tu mi dodają z 4 lata :/
Zostań sobą.. Tak najlepiej ;)
Gdy spałem, przyszedł do mnie człowiek, wziął mnie za rękę i jakby nie chcąc mnie budzić, bardzo cichym głosem zapytał - Kim jesteś?

Ocknąłem się, ale może jeszcze we śnie nawet, odpowiedziałem mu - Jestem tym, kim jestem.

Awatar użytkownika
Ma³a_Pe

• Miejscowość:Jaworzno

Nieprzeczytany postprzez vogelsang » 10 Lut 2007, 15:18

Chyba pierwszy raz słyszę że dziewczyna chce się postarzać :)
Dziewczęca uroda nie jest przecież zła :wink:
Magic music, trance music....music and love....

Awatar użytkownika
vogelsang

• Miejscowość:z nikąd :P

Nieprzeczytany postprzez Sylwia:* » 10 Lut 2007, 17:55

Nie chodzi o to że chcę się postarzać tylko wyglądać doroślej bo niektórzy daja mi 14:/.Ale dzieki skorzystam z rad:)

Awatar użytkownika
Sylwia:*

• Miejscowość:z miejsca gdzie niebo łączy się z ziemią

Nieprzeczytany postprzez Ni_i_na » 12 Lut 2007, 15:54

Najlepszy jest efekt przydymionych oczu...Nie zwykłe kreski na powiekach bo to ma za zadanie powiekszyc oczy. Więc musisz narysowac sobie ta kreske i rozetrzec ją pałeczką... poszukaj sobie w necie zdjątek to wtedy zczaisz o co biega. :) i koniecznie usta musisz podkreślić jakimś ciemniejszym błyszczykiem najlepszy może bedzie taki cos w kolorze złota albo jasny róż taki lilowy;) fajowy efekt... broń boże róż na policzkach bo to dosłownie bedziesz sie malowała jak bedziesz miała 40 lat. I jakis fajny fryz polecam dłuższe włosy jeżeli masz kręcone to wystopniowane jesli masz proste to jak długość conajmniej do łopatek i oczywiście grzywka. A co to pudru to taki który doda cerze kolorytu może być z drobinkami który rozświetla skóre. JA mam np. sensiQue w naturze kupiony Rozjkaśniający w perełkach ...
Wczoraj jest historią, jutro tejemnicą, dziś darem...

Ni_i_na

• Miejscowość:Biała Podlaska