Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1363081 postów.

Centrum pomocy online

Zobacz nieprzeczytane posty

Jak wyglądać na starszą?

Można tutaj pisać wszystko na temat płci pięknej (pięknej?) Jest to oczywiście też miejsce na "babskie pogaduchy".

Jak wyglądać na starszą?

Nieprzeczytany postprzez Sylwia:* » 09 Lut 2007, 21:51

Mam 17 lat i taki problem ze jestem dosyc filiranowa.Nawet moja twarz nie wygląda na 17 co mam zrobić ,zeby wyglądać doroślej(najbardziej chodzimi o twarz ,bo mam taką papuśną)?Może jakiś odważniejszy makijarz czy coś.Z góry dzieki za odp:)

Awatar użytkownika
Sylwia:*

• Miejscowość:z miejsca gdzie niebo łączy się z ziemią

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez mystery » 09 Lut 2007, 22:01

ja sie tez podpisuje :P nikt nie wierzy w autentycznosc mojego dowodu ;)
z młodego wyglądu cieszyłabym sie za lat 20 a poki co mnei to irytuje(zwłaszcza zarcik mojej matki-stawia mnie i moją młodsza sis obok siebie i pyta rozmówce "zgaduj która starsza". jak mozna sie domyslic bywam ta mlodszą :| )

wiec tez zcekam na odpowiedz ;)
wanderlust queen

svaku svoju grešku znam

Awatar użytkownika
mystery
Przyjaciel

• Miejscowość:Absurdystan
  • Pochwały:40

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 09 Lut 2007, 22:01

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez dziewczyna39 » 09 Lut 2007, 22:10

heh moim zdaniem wszystko zalezy od mimiki...jesli chcesz wygladac dorosle musisz wygladac powaznie :wink: postawa tez jest wazna, jesli caly czas sie smiejesz i chodzisz "rozkrakiem" albo zgarbiona to nic z doroslosci. a jesli chodzi o makijaz i ubranie to calkowicie sie na tym nie znam :wink:
I'm waiting for the rain
to wash who I am

Awatar użytkownika
dziewczyna39
Absolwent

• Miejscowość:Kraków
  • Pochwały:12

Nieprzeczytany postprzez JustGimmiTheLight » 09 Lut 2007, 22:13

co do makijażu to można podkreślać oczka czarną kredką (ale nie przesadnie!) i mocno wytuszować. No i może jakiś delikatny róż na policzki. To napewno postarza, z tego co zdąrzyłam zauważyć ;) no i kwestia postawy i zachwania, nie wątpliwie jest ważna jak wspomniała dziewczyna39, ;)

Awatar użytkownika
JustGimmiTheLight

• Miejscowość:Cracoov City

Nieprzeczytany postprzez she » 09 Lut 2007, 22:39

powinnas sie cieszyc ze wygladasz na mlodą. Ale ok. skoro ci to przeszkadza to sa na to sposoby. Jesli chodzi o fryzure to wg mnie moze wlosy dlugosci do ramion i grzywka. no i na pewno makijaz: podklad, kredka do oczu i tusz.
Ps.zwykle kobiety glowia sie co by tu zrobic zeby wygladac na mlodsza, ale rozumiem bedziemy sie martwic z tego powodu za jakies kilkanascie albo kilkadziesiat lat... :P

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
she

Nieprzeczytany postprzez mystery » 09 Lut 2007, 22:44

podane wyzej sposoby nie działają przynajmniej na mnie. ze smiannia sie za rzecz powagi nie zrezygnuje :P juz wole byc przedszkolakiem :P
wanderlust queen

svaku svoju grešku znam

Awatar użytkownika
mystery
Przyjaciel

• Miejscowość:Absurdystan
  • Pochwały:40

Nieprzeczytany postprzez Red_Hot_Shere_Khan » 09 Lut 2007, 22:58

Kiedyś mi koleznaka powiedziała, ze według niej wyglądam na 17 lat własnie dlatego, ze na tyle lat nie wyglądam i się na nie "nie robię". O ile rozumiesz o co chodzi.
A więc pozostań sobą, o ile zachowujesz się dojrzale i dorośle, to nie ma potrzeby, abyś się postarzała "wizualnie"
"I heard a little girl and what she said was somtehing beautiful- to give your love, no matter what, is what she said..." - "My friends"

Awatar użytkownika
Red_Hot_Shere_Khan

• Miejscowość:z innej rzeczywistości

Nieprzeczytany postprzez Asztarte » 10 Lut 2007, 12:24

Sylwia cale szczęście nie mam tego problemu. Zdecydowanie dają mi tyle lat ile mam. Nigdy nie miałam problemu z kupieniem fajek, czy jakiś procentów.
Hmm:
-Wyrazisty makijaż, mile widziane mocne, wyraziste kolory i wiadome tusz do rzęs. Głownie chodzi o oczy a wiec kredka tez nie zaszkodzi :) ale to juz musisz dopasować do swoich kształtów twarzy.
-Przy okazji ubiór i sylwetka. Nie dadzą Ci 17 lat jeśli będziesz nosić koszulki z Kubusiem Puchatkiem i czerwone trampki.
Ale to tylko wizualne postarzanie, głownie chodzi o zachowanie...
____Słodka idiotka____

Awatar użytkownika
Asztarte

• Miejscowość:Gehenna

Nieprzeczytany postprzez melloth » 10 Lut 2007, 13:05

Ciesz się, że masz młodą twarz ! :) nie szybko sie zestarzejesz :P
A zgadzam się z dziewczynami. Kredka, tusz, róż na policzkach i noszenie eleganckich ubrań, a nie Kubuś Ouchatek i 'psyjaciele'.
Ja mam 18 i na tyle nie wyglądam, ale co z tego ? Cieszę się ^^ poza tym o dowód w sklepie nikt się mnie nie pyta, więc jest ok :D
Kiedy mówisz do mnie słońce traktuje Cię, conieco opatrznie
Ty jesteś jednym, a ja drugim końcem, daleko nam do siebie strasznie ...

Awatar użytkownika
melloth

Nieprzeczytany postprzez Salimali » 10 Lut 2007, 13:37

Red_Hot_Shere_Khan napisał:o ile zachowujesz się dojrzale i dorośle, to nie ma potrzeby, abyś się postarzała "wizualnie"

Święte słowa.Nie wiem po co na siłę zmieniać postać rzeczy..Wszystko w swoim czasie.
"Całe szczęście polega na tym, by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów"
PP

Awatar użytkownika
Salimali

• Miejscowość:BPN

Nieprzeczytany postprzez Vartt » 10 Lut 2007, 14:18

Jest taki program nie wiem kiedy "O 10 lat młodziej" tam odmładzają kobiety, może oglądnij i zrób na odwrót ? :P
Image

Awatar użytkownika
Vartt

• Pochwały:5

Nieprzeczytany postprzez Ma³a_Pe » 10 Lut 2007, 14:25

Ja wolałabym, gdyby mówiono mi, że wyglądam na swój wiek.
A tu mi dodają z 4 lata :/
Zostań sobą.. Tak najlepiej ;)
Gdy spałem, przyszedł do mnie człowiek, wziął mnie za rękę i jakby nie chcąc mnie budzić, bardzo cichym głosem zapytał - Kim jesteś?

Ocknąłem się, ale może jeszcze we śnie nawet, odpowiedziałem mu - Jestem tym, kim jestem.

Awatar użytkownika
Ma³a_Pe

• Miejscowość:Jaworzno

Nieprzeczytany postprzez vogelsang » 10 Lut 2007, 15:18

Chyba pierwszy raz słyszę że dziewczyna chce się postarzać :)
Dziewczęca uroda nie jest przecież zła :wink:
Magic music, trance music....music and love....

Awatar użytkownika
vogelsang

• Miejscowość:z nikąd :P

Nieprzeczytany postprzez Sylwia:* » 10 Lut 2007, 17:55

Nie chodzi o to że chcę się postarzać tylko wyglądać doroślej bo niektórzy daja mi 14:/.Ale dzieki skorzystam z rad:)

Awatar użytkownika
Sylwia:*

• Miejscowość:z miejsca gdzie niebo łączy się z ziemią

Nieprzeczytany postprzez Ni_i_na » 12 Lut 2007, 15:54

Najlepszy jest efekt przydymionych oczu...Nie zwykłe kreski na powiekach bo to ma za zadanie powiekszyc oczy. Więc musisz narysowac sobie ta kreske i rozetrzec ją pałeczką... poszukaj sobie w necie zdjątek to wtedy zczaisz o co biega. :) i koniecznie usta musisz podkreślić jakimś ciemniejszym błyszczykiem najlepszy może bedzie taki cos w kolorze złota albo jasny róż taki lilowy;) fajowy efekt... broń boże róż na policzkach bo to dosłownie bedziesz sie malowała jak bedziesz miała 40 lat. I jakis fajny fryz polecam dłuższe włosy jeżeli masz kręcone to wystopniowane jesli masz proste to jak długość conajmniej do łopatek i oczywiście grzywka. A co to pudru to taki który doda cerze kolorytu może być z drobinkami który rozświetla skóre. JA mam np. sensiQue w naturze kupiony Rozjkaśniający w perełkach ...
Wczoraj jest historią, jutro tejemnicą, dziś darem...

Ni_i_na

• Miejscowość:Biała Podlaska