Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1371821 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Jak udowodnić dziewczynie, że się ją kocha??

Można tutaj pisać wszystko na temat płci pięknej (pięknej?) Jest to oczywiście też miejsce na "babskie pogaduchy".

Nieprzeczytany postprzez malan » 28 Sty 2008, 12:24

Pytanie jest w temacie. Prosze o każe pomysły... pzdr. (Może troche źle sformuowałem pytanie... Chodzi mi o to: JAK POKAZAĆ, DAĆ DO ZROZUMIENIA DZIEWCZYNIA, ŻE SIE JĄ KOCHA...)
Ostatnio edytowany przez malan, 28 Sty 2008, 14:11, edytowano w sumie 1 raz

malan

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez justta » 28 Sty 2008, 13:28

Nie do końca zrozumiałam, czy ty chcesz pokazać swojej dziewczynie, że ci na niej zależy, bo ostatnio pokłóciliście się, był jakiś kryzys itd. czy chcesz, żeby jakaś dziewczyna z którą chcesz być zauważyła co do niej czujesz? W każdym razie powinieneś z dziewczyną dużo rozmawiać, powiedzieć jej od czasu do czasu coś miłego, zaprosić np. do kina, pamiętać o jej urodzinach :P , może dzielicie jakieś wspólne pasje np. jeśli słuchacie podobnej muzyki możecie iść razem na koncert, możliwości jest wiele, naprawdę :wink: Łatwiej by było coś powiedzieć, gdybyś bardziej sprecyzował to pytanie :P
Trzeba uprzytomnić sobie że
nawet kiedy wszystko straci sens
znajdziesz przestrzeń gdzie
wielka wiara tłumi lęk
- Coma

Awatar użytkownika
justta

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 28 Sty 2008, 13:28

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez sudolineczka » 29 Sty 2008, 15:31

własnie i ja nie zrozumiałam.. napisz bardziej konkretnie.. jesli juz jestes z tą dziewczyna imowisz jej ze ja kochasz to nei musisz jej niczego udowadniac.. wsystko opiera sie na wzajemnym zaufaniu...
" I gonie za czyms za wszelka cene,
a gdy to dostane przestaje to byc fenomenem.." VNM - flesze

Awatar użytkownika
sudolineczka

• Miejscowość:Lubelskie

Nieprzeczytany postprzez fifilinda » 01 Lut 2008, 22:28

Udowodnić? Miłości nie trzeba udowadniać. Miłość należy okazywać poprzez słowa, czyny...

fifilinda

Re: Jak udowodnić dziewczynie, że się ją kocha??

Nieprzeczytany postprzez Tu$ka9872 » 01 Lut 2008, 23:23

fifilinda napisał:Udowodnić? Miłości nie trzeba udowadniać. Miłość należy okazywać poprzez słowa, czyny...

Wyjelas mi to z ust :D
zakochać się
mieć dwie lewe ręcę
nie robić w życiu nic
czasem pisać wiersze x333

^^
:* :D :P

Awatar użytkownika
Tu$ka9872

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez Shante » 27 Kwi 2008, 23:54

Najlepiej powiedzieć :)

Możesz też na drodze, chodniku przed jej domem kredą napisać wielkie "kocham Cię"

albo zadzwonić do radia i przed całą Polską jej to wyznać, mając jedynie pewność, że słucha audycji

albo na spacerze po starówce krzyknąć do tłumu, że ją kochasz

a oprócz tego mocno tul i duuużo całuj :)

Awatar użytkownika
Shante

Nieprzeczytany postprzez nazwa użytkownika » 28 Kwi 2008, 14:50

wysyłaj co rano pięknego smska na dzień dobry i smacznego w porze obiadowej -być może zaniedbałeś się w tej swerze a dla kobiety takie geściki są bardzo ważne
albo może inaczej...napiszę co ja robiłam ,żeby zrobić mojemu ex przyjemność i żeby czuł się kochany:
-na skórce od banana wyrażałam swoje uczucia, wiersze wierszyki itp :P
-robiłam mu poranne niespodzianki gdy wiedziałam, że musi wstać o 8 to ja za 15 byłam już pod dzwiami i pobudka ostrym dzwonkiem do drzwi a potem pare pięknych minutek razem ;)
-przed dzwiami rozsypywałam płatki róż i układałam serduszko z takich malutkich świeczuszek (oczywiście też to trzeba znać godzine wyjścia osoby)
-pisałam bajki o uczuciach które można np znaleźć w necie później w xero je foliowałam i dawałam w ramce
-wysyłałam listy z erotycznimi opowieściami które moja wybujała fantazja tworzyła
-gdy gotowałam dla niego czy coś przyżądzałam to wszystkie ważywa czy sosy były albo w kształcie literek, serduszek czy uśmieszków :jupi:
...heh mam chopla na punkcie niespodzianek i uprzyjemniania osobie bliskiej życia...
-kiedyś też na wszystkich papierosach w paczce na każdym z filtrów napisałam: bardzo Cie lubie na następnym ja nadal Cię ludzie, czy wiesz kto tak bardzo cie lubi, ojej jak ja cie bardzo lubie, i takie tam, mozna tak też z kochaniem zrobic i kazdym innym słowem
-fajnym sposobem na okazanie uczuc jest tez taka zabawa niepraktykowana przeze mnie więc piszesz na roznych karteczkach co osoba ma zrobic gdzie zajrzec (najlepiej jak masz klucze do jej domu, albo poprosisz rodzicow zeby ci udostepnili pokoj bo chcesz zrobic dziewczynie/chlopakowi) a na końcu tych poszukiwań na ostatniej karteczce np miejsce i godzine spotkania albo jakis prezent -fajna sprawa

dobra starczy, wytęż umysł bo to bitwa o szczęście ;)
"Skrzydła nadziei wielką mają moc i mogą zanieść cię tam, gdzie spełniają się marzenia. Wystarczy tylko uwierzyć..."

nazwa użytkownika

• Miejscowość:Warszawa

Nieprzeczytany postprzez Devi » 28 Kwi 2008, 18:56

A ja myślałam, że jak już sie kocha, to wie się najlepiej jak tej osobie tę miłość okazać :wink:

Najlepiej dasz jej to do zrozumienia będąc przy niej wtedy, kiedy będzie jej źle, smutno, kiedy będzie Cie potrzebować... Ważne jest, żebyś był dla niej nie tylko, jak to się mówi - "chłopakiem", ale jednocześnie jej najlepszym przyjacielem, wsparciem w każdej sytuacji. Musi wiedzieć, że może na Ciebie liczyć ZAWSZE. Oczywiście gesty, niespodzianki też są ważne - dziewczyny lubią takie rzeczy :)

Awatar użytkownika
Devi

Nieprzeczytany postprzez mrs_nobody » 28 Kwi 2008, 20:11

nie ma jednego sprawdzonego i niezawodnego sposobu. jezeli jestes z dziewczyna po prostu troszcz sie o nia, badz czuly i kochany.. ;) a ona na pewno to deceni. traktuj ja jak ksiezniczke ;*

Awatar użytkownika
mrs_nobody

Nieprzeczytany postprzez kruk » 28 Kwi 2008, 22:16

a jeżeli po 5 latach takich starań ona nie zwraca uwagi, zadko kiedy mowi "to bylo mile" to co wtedy?

kruk

Nieprzeczytany postprzez Katharsis » 28 Kwi 2008, 22:24

Szanuj ja i pokazuj uczucia a napewno szybko zrozumie co do Niej czujesz ;)
"Prawdziwa miłość jest raną. I tylko tak ją można odnaleźć w sobie, gdy czyjś ból boli człowieka jako jego ból."

Awatar użytkownika
Katharsis

• Miejscowość:Kielce

Nieprzeczytany postprzez Dżony Diip » 28 Kwi 2008, 23:00

Najlepiej to stań na głowie, na plecach powieś sobie napis... KOCHAM CIĘ!

Żeby tego było mało załatw sobie jakąś kapele co będzie Ci przygrywała na skrzypcach ;)

Wierz mi że jeżeli naprawdę mocno kochasz dziewczynę, to każdy Twój "ruch" będzie dla niej na tyle czytelny że nie potrzebnie się przejmujesz.

Jeżeli ma jakieś chore wymagania i nawet skok z mostu nie będzie dla niej dostatecznym poświęceniem, to taką sobie odpuść.
... who are you, then?

-I am part of that power
which eternally wills evil
and eternally works good.

Awatar użytkownika
Dżony Diip

Nieprzeczytany postprzez Carioke » 29 Kwi 2008, 16:02

To może głupie .. Ale wydaje mi się, że dziewczyna wie, kiedy chłopak czuje do niej coś więcej niż chociażby przyjaźń.
Trzeba by być idiotą, żeby człowiek nie widział, że ktoś inny może nie tyle co kocha, ale na pewno zależy mu na naszej osobie.
Lecz nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie.

Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi.

Sekret tkwi w tym, by się
nie poddać.

Awatar użytkownika
Carioke

Nieprzeczytany postprzez joko » 29 Kwi 2008, 18:01

byc przy niej.
impposiblle is nothing..
F*ck Off!

Awatar użytkownika
joko

• Miejscowość:z miasta aniołow
Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez Emilka889 » 29 Kwi 2008, 19:36

dużo robić,mniej mówić ;)

w dzisiejszych czasach słowa niestety straciły na wartości i o wiele lepiej pokazać swoją miłość po przez czyny ;)
ale oczywiście masz też ją zapewniać o swojej miłości mówiąc jej jak bardzo ją kochasz ;p

zabierz ją na jakis romantyczny spacer,zwracaj uwagę na szczególy które mówi aby potem spełniac jej marzenia (nawet te najdrobniejsze wywołują zachwyt) ,kupuj jej kwiatki,przytulaj i rozczulaj się nad jej pięknem ;)

a najlepiej żebyś znalazł jakś swój sposób na pokazanie jej jak bardzo ją kochasz ;)

Awatar użytkownika
Emilka889