Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1377765 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

jak opóźnić okres??!!

Można tutaj pisać wszystko na temat płci pięknej (pięknej?) Jest to oczywiście też miejsce na "babskie pogaduchy".

jak opóźnić okres??!!

Nieprzeczytany postprzez lolus21 » 01 Mar 2011, 23:20

W sobotę idę na imprezę i miała spać u chłopaka. jednak od dwóch dni mam objaw nadchodzącej miesiączki- ból piersi. Boję się, że dostane go w sobote, albo co jeszcze gorszew nocy jak bede z nim spac:( macie jakies spsoby na opoznienie okresu oprocz tabletek anty? ja znalazlam takie ale nie wiem ktore są prawdziwe, zeby nie bylo, ze to przyspieszy. a więc takie: 2 szklanki cytryny, lub okres sie spóźni jakiś tydzień jak zjesz cytryne najlepiej całą kilka dni przed, picie pokrzywy, oraz ziele krwawnika, i zazywanie duzej ilosci witaminy C . Prosze o pomoc!

lolus21

Użytkownik zbanowany

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

jak opóźnić okres??!!

Nieprzeczytany postprzez kendi » 01 Mar 2011, 23:23

ja znam megasuperzajebisty pomysł na opoznienie miesiaczki. nawet na 9 miesiecy - powodzenie gwarantowane.

ojejku, jak dostaniesz to dostaniesz. nie mozna sie zabezpieczyc po prostu? normalna kobieca sprawa.
mówisz coś o jakichś zasadach
mówisz coś, że szkoda słów
przecież od dawna nie mamy skrupułów
przecież gówno to ciebie obchodzi

Awatar użytkownika
kendi

• Miejscowość:Katowice
  • Pochwały:28

jak opóźnić okres??!!

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 01 Mar 2011, 23:23

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

jak opóźnić okres??!!

Nieprzeczytany postprzez alexia » 01 Mar 2011, 23:40

kendi napisał:ja znam megasuperzajebisty pomysł na opoznienie miesiaczki. nawet na 9 miesiecy - powodzenie gwarantowane.

właśnie miałam pisać tę ideę. ; x

Zresztą, jak dostaniesz okres to co? Chłopak nie wie, że takie coś jest? ; x
To jest chyba normalne, że kobieta dostaje okres, nic nowego, co nalezy ukrywać.
“The world is balanced on a knife edge of destruction every single day. You accept that, and you can just get on with things.”
— Sherlock Holmes, Elementary

My body is being held together with whiskey, nicotine, duct tape and a little bit of hope...

Awatar użytkownika
alexia

• Pochwały:56

jak opóźnić okres??!!

Nieprzeczytany postprzez louinette » 01 Mar 2011, 23:58

włóż podpaskę w majty.
cześć, kluski jeść!
- no czołem, kluski pod stołem.

Awatar użytkownika
louinette

jak opóźnić okres??!!

Nieprzeczytany postprzez Kokieteria » 02 Mar 2011, 00:14

Dziewczyny, więcej wyrozumiałości. Lolus chce po prostu spędzić miło wieczór, a nie stresować się, że zaraz dostanie okres, nic w tym złego, ani dziwnego.

Wydaje mi się, że nie ma skutecznego domowego sposobu na opóźnienie miesiączki, poza metodami hormonalnymi. Możesz oczywiście spróbować łykać trzy razy dziennie witaminę C, podobno komuś tam pomogło, ale ciężko mi uwierzyć w skuteczność tej metody. Jak masz dostać to raczej dostaniesz i nic nie poradzisz.
Actually I try to be a Super Mom.

Awatar użytkownika
Kokieteria
Przyjaciel

• Miejscowość:Wrocław.
  • Pochwały:54

Re: jak opóźnić okres??!!

Nieprzeczytany postprzez lolus21 » 02 Mar 2011, 20:11

Jak zwykle niezawodni ludzie na tym forum ^^ naprawdę niektórych mi tutaj żal. Spytałam się Was normalnie więc i takiej odpowiedzi oczekiwałam.

Kokieteria- jedynie Tobie dziękuję za odpowiedź. Tak, właśnie o to chodzi że nie chce stresować się tym, że mogę dostać ten okres i nie wiem kiedy, nie chce zeby to się stało w nocy jak bede spać bo zabrudze mu całe łóżko. Cała zakrwawiona przy nim będę czuła się źle. Zresztą mam bardzo bolesne miesiaczki, nawet ketonal nie pomaga mi tak do końca bo jakis ból pozostaje, nawet wtedy wymiotuje. Myslicie zew takim stanie dobrze czulabym się na IMPREZIE a potem z chłopakiem w nocy gdzie zawsze mam problem z nocą bo to jest taki ból? Bo ja myślę, że nie,. Mimo wszystko dzięki wszystkim za odpowiedzi.

lolus21

Użytkownik zbanowany

jak opóźnić okres??!!

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 02 Mar 2011, 21:24

lolus21, skoro masz tak bolesne miesiączki to wybierz się do ginekologa. Może tabletki hormonalne by pomogły i nie musiałabyś się tak męczyć.

Co do opóźniania okresu - słyszałam ogólnie, że witamina C opóźnia czyli też oprócz samych tabletek może to być cytryna.
Tylko ktoś naprawdę odważny jest w stanie dociekać prawdy o sobie, zmierzyć się ze swoimi słabościami, zmienić utrwalone nawyki. Czy warto? Trzeba odwagi, by nie stchórzyć przed życiem. Ale nie ma innego sposobu, jeśli chcemy stać się jego bohaterami.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

• Pochwały:109

jak opóźnić okres??!!

Nieprzeczytany postprzez squelop » 16 Mar 2011, 01:22

Przeziębienie opóźnia okres i ponoć tak jak wyżej napisane było wit. C
„Kreatywność jest procesem uczenia się, w którym nauczyciel i uczeń są zlokalizowani w jednej osobie”
Arthur Koestler

Image

Awatar użytkownika
squelop

• Pochwały:3