Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1362623 postów.

Centrum pomocy online

Zobacz nieprzeczytane posty

Jak o nim zapomniec?

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez Misiatka_15 » 21 Gru 2008, 14:01

Jakiś miesiąc temu zerwał ze mną chłopak...Wciąz bardzo go kocham...łączyło nas naprawde bardzo wiele. On teraz ma dziewczyne jego dziewczyna ciągle do mnie pisze i mi grozi ze mnie zabije nie wiem dlaczego. Chciałabym o nim zapomniec ale on ciągle do mnie pisze i dzwoni no i mieszka blisko mnie... Pomózcie mi co mam zrobić? Jak mam o nim zapomnieć? Wciąż go cholernie mocno kocham ;(

Misiatka_15

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez Dżenka » 21 Gru 2008, 14:05

Jak na moje oko to chłopak jest jakiś psychiczny,ale ok.
Co masz zrobić?
Powiedzieć o tych groźbach rodzicom, lub komuś innemu.
`Słodko rozwala, coś wibruje, coś przytłacza mnie...
O jakie w naszych oczach śpią demony!
Przecież jesteśmy tacy młodzi, tacy młodzi...
Ludzie nam tego nie wybaczą.`

Awatar użytkownika
Dżenka

• Miejscowość:Poznań

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 21 Gru 2008, 14:05

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez Altea » 21 Gru 2008, 14:16

daj sobie spokój. madzialenka16 ma rację. No i tylko czas potrafi leczyć rany. Moze obejrzyj się za innym kolesiem?

Awatar użytkownika
Altea

• Pochwały:5
Użytkownik zbanowany

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez White_Rose » 21 Gru 2008, 17:12

A co takiego On do Ciebie pisze?
Nie da się zapomnieć tak z dnia na dzień, ale możesz zrobić coś żeby mniej o Nim myśleć. Zorganizuj sobie jakoś czas, uprawiaj jakiś sport, spotykaj się ze znajomymi, chodź na imprezy, znajdź jakieś zajęcie, które wymaga sporo czasu. Nie będziesz miała wtedy czasu aby myśleć o byłym :wink:

White_Rose
Absolwent

• Pochwały:18

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez Phony » 21 Gru 2008, 17:14

Jezu chryste o.O a czemu chca Cie zabijac (wiem ze nie wiesz, ale moze masz jakies przypuszczenia)?
You were talk, talk, talk, talkin' in circles that day,
when you get to the point make sure that I'm still awake, OK?[...]
God who'd wanna be such an asshole?

Awatar użytkownika
Phony

• Pochwały:3

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez iskierka_8 » 21 Gru 2008, 18:31

Oo to wszystko jest jakieś dziwne : chłopak z tobą zerwał, znalazł sobie inna, nadal do ciebie pisze, jego dziewczyna chce Cię zabić (nie wiadomo za co) i ty jesteś w nim zakochana :ble: taak lepiej o nim zapomnij jak najszybciej bo chłopak sam nie wie czego chce i w dodatku jego nowa dziewczyna jest psychiczna :crazy: jak o nim zapomnieć najlepiej tak jak napisała White_Rose :wink:
Żyję tak jak chcę, ale wiem
Oddać mogę wszystko
Byś na zawsze blisko
Przy mnie był, przy mnie śnił
Przetrwam każdą burzę
diabłu sprzedam duszę
Tylko bądź, przy mnie bądź
Zmieniaj mnie, gdy zechcesz
I tak bez ciebie przecież
Jestem niczym
:* <3

Awatar użytkownika
iskierka_8

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez wind_of_hope » 21 Gru 2008, 18:50

A co do Ciebie pisze? Poza tym ma bardzo dziwną dziewczynę. Pewnie taka ,co się kreuje na groźną. Żałosne. Olej ją. Hm... a co do niego, to zapytaj wprost "Czemu do mnie piszesz i dzwonisz? Zakończyłeś związek ze mną,więc o co chodzi?".

Awatar użytkownika
wind_of_hope

• Pochwały:3

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez Neosha » 24 Gru 2008, 15:58

No właśnie co on do Ciebie pisze? Jak możesz to napisz. A co do tej jego obecnej to głupia su**, która mysli ze jest gora a pewnie całego alfabetu nie zna :P czas leczy rany... Nic innego nie poradzimy. No chyba, że klin klinem. Ale jeśli masz kogos zranić to nie rób tego...
Trzy są źródła ludzkich popędów i pragnień: dusza, rozum i ciało.
Pragnienia duszy - rodzą przyjaźń,
rozumu - szacunek,
ciała - pożądanie.
Dopiero połączenie tych trzech pragnień rodzi miłość. Pწ

Awatar użytkownika
Neosha
Kumpel

• Pochwały:102

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez cyniczna » 25 Gru 2008, 19:47

Hm... może jego nowa dziewczyna jest zazdrosna o to, że on do Ciebie wciąż pisze?
Moja rada? Gdy następnym razem on napisze, zadzwoni, zagada na żywo powiedz mu, aby dał Ci spokój, bo to nie ma sensu.
Myślę, że to będzie dla Ciebie najlepsze - On przestanie Ciebie "nachodzić" , czas leczy rany, nie będziesz miała z nim kontaktu, zapomnisz o nim, tej jego lasce też nic nie odpisuj, bo tylko pogorszysz stan wchodząc z nią w konwersację.
No i glowa do góry, uśmiech na twarzy i do przodu! ;)
Mów do mnie jeszcze... Za taką rozmową
tęskniłam lata... Każde twoje słowo
słodkie w mem sercu wywołuje dreszcze -
mów do mnie jeszcze...

Mów do mnie jeszcze.. ludzie nas nie słyszą
Słowa twe dziwnie poją i kołyszą,
Jak kwiatem, każdem słowem twem się pieszczę -
Mów do mnie jeszcze..

Awatar użytkownika
cyniczna
Przyjaciel

• Miejscowość:in your mind
  • Pochwały:11

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez Adele » 26 Gru 2008, 08:02

cyniczna_ napisał:Gdy następnym razem on napisze, zadzwoni, zagada na żywo powiedz mu, aby dał Ci spokój, bo to nie ma sensu.

Dokładnie. Nie ma sensu wciąż rozdrapywać ran, daj im się zagoić. Jak zapomnieć? To nie jest łatwe, czasami nawet niemożliwe. Ale na wszystko potrzeba czasu. Co do jego dziewczyny...jakaś chorobliwa zazdrość pewnie.
.Po bezsennej nocy papieros ma smak złowieszczy.

na szczęście rodzice mi dali
łatwopalne ciało

Awatar użytkownika
Adele

• Miejscowość:Toruń
  • Pochwały:6

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez 19brunetka19 » 26 Gru 2008, 08:33

Po pierwsze to nie przejmuj się tymi groźbami.Pusta dziewczyna i tyle.Olej to.Nie odpisuj jej...wkońcu się odczepi.A ten Twój były tez jakiś nienormalny...Zerwał z Tobą,ma inną,a teraz pisze do Ciebie i dzwoni :| ...Musisz to jakoś wszystko olać,nie ma innej rady.Zacznij chodzić na imprezy...napewno spotkasz innego i szybko o byłym zapomnisz:* :D
W życiu najczęstsze są dwie sytuacje: albo coś spieprzyłeś, albo ktoś kazał ci spieprzać...

Awatar użytkownika
19brunetka19

• Pochwały:2

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez Neira » 26 Gru 2008, 13:27

Szczerze powiedziawszy za groźby możesz ją pozwać do sądu, a przynajmniej zrobić aferę z udziałem policji.
Radzę zmienić gg i komórkę (czy na co tam piszą) i dać nry tylko zaufanym osobom.
Jeśli chodzi o tego chłopaka: omijaj szerokim łukiem, nie razmawiaj, nie pisz... Traktuj go jakby nie było go. I wmawiaj sobie, że go nie kochasz, a kiedyś w to uwierzysz.
Czasem porażka przynosi zwycięstwo.

Neira

• Miejscowość:Nysa

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez Skullder » 26 Gru 2008, 13:42

Znajdź sobie innego :>
Najlepiej żeby był lepszy od poprzedniego :]
Jak to miło widzieć zazdrość w oczach swojego byłego kochanka Ahmmm :>
Lub jeśli czujesz że w związku jest coś nie tak, zerwij pierwsza :>
Będziesz miała satysfakcje że to ty z nim zerwałaś a nie on z tobą.
W sumie to takie troszeczkę okłamywanie siebie ale cóż.
Wypowiadaj swoja prawdę jasno i spokojnie ale wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych; oni tez maja własną opowieść Max Ehrmann

Awatar użytkownika
Skullder

• Miejscowość:Gdzie Światło Nie dociera
Użytkownik zbanowany

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez Misiatka_15 » 02 Sty 2009, 13:20

No więc ona do mnie pisze ze jestem suk* szm*** dzi*** i ze jak mnie dorwie to zaje*** i takie tam albo dzwoni i cos pyskuje... ale przestalam sie tym przejmowac nie odbieram od niej telefonow i nie odpisuje na esy. a co do Faceta to spotkałam sie z nim ostatnio przez przypadek na ulicy powiedzial ze mnie kocha i ze chce ze mna byc nadal...ale od tamtej chwili cisza nie wiem co myslec. Widzialan go ostatnio z ta laska ale on twoerdzi ze z nia nie chodzi tylko sa przyjaciołmi...ale cos mi tu w tym wszystkim nie gra nie wiem co dalej zrobic co o tym wszystkim myslec?

Misiatka_15

Jak o nim zapomniec?

Nieprzeczytany postprzez September » 02 Sty 2009, 13:22

Misiatka_15 napisał:On teraz ma dziewczyne jego dziewczyna ciągle do mnie pisze i mi grozi ze mnie zabije

Z komórką na policję, natychmiast.
Misiatka_15 napisał:Chciałabym o nim zapomniec ale on ciągle do mnie pisze i dzwon

Powiedz mu, żeby się odczepił.
Misiatka_15 napisał:Pomózcie mi co mam zrobić? Jak mam o nim zapomnieć? Wciąż go cholernie mocno kocham ;(

To co wyżej napisałam, zajmij się tym. Kontynuuj pasje lub zacznij jakąś nową jak chcesz.
Misiatka_15 napisał:No więc ona do mnie pisze ze jestem suk* szm*** dzi*** i ze jak mnie dorwie to zaje*** i takie tam albo dzwoni i cos pyskuje... ale przestalam sie tym przejmowac nie odbieram od niej telefonow i nie odpisuje na esy.

To co napisałam na samym początku, idź na policję. Jak nie jesteś pełnoletnia to najlepiej z rodzicami.
Be nice to people on your way up because you'll meet 'em on your way down.

Awatar użytkownika
September

• Pochwały:16