Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1378117 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

gdzie można kogoś poznać?

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

Nieprzeczytany postprzez mirelka » 02 Maj 2009, 22:17

Jedną z rzeczy, która ostatnio daje mi dużo do myślenia jest to, że nie mogę poznać nikogo z kim mogłabym być. Mam 20 lat i powiem szczerze, że jeszcze nigdy nie miałam chłopaka, nawet takiego " szkolnego" z którym chodzi się trzy tygodnie, takiego trochę na żarty. Zaczynam się już zastanawiać co ze mną jest nie tak, bo czas leci a ja dalej sama... Może po prostu mam pecha, bo brzydka ani głupia chyba nie jestem. Wiele osób mi mówiło, że jest na odwrót, więc dlaczego nie mogę nikogo znaleźć? Może dlatego, że jestem trochę nieśmiała, ale bez przesady, nie mam problemów żeby rozmawiać z ludźmi. Nie jestem jakąś desperatką, ale czasami brakuje mi zwyczajnie bliskości i chciałabym mieć z kim porozmawiać i do kogo się przytulić. Po prostu mieć kogoś, komu mogłabym zaufać.
Właśnie zaczęłam pracę i obracam się raczej w środowisku starszych ludzi. Tak wyszło, że nie poszłam na studia i nie mam kontaktu z osobami w moim wieku. Spotykam się czasem z paczką z liceum i raczej brak mi możliwości, żeby nawiązać jakieś nowe znajomości. Nie mam zupełnie pomysłu, gdzie mogłabym poznać kogoś fajnego. Dyskoteki raczej odpadają z wiadomego powodu:/ Boję się, że już po prostu będę sama...

mirelka

• Miejscowość:cz-dz

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez 19brunetka19 » 02 Maj 2009, 22:22

Powiem Ci,że też mam 20 lat i też jakoś brakuje mi tej drugiej osoby...Byłam już z kilkoma chłopakami,nawet z jednym dość długo.Spotykałam się już też z paroma,ale jednak nigdy nic z tego nie wychodzi.A na dyskoteki chodze i to często i stwierdziłam,że to nie jest dobre miejsce na poznanie normalnego faceta.
W życiu najczęstsze są dwie sytuacje: albo coś spieprzyłeś, albo ktoś kazał ci spieprzać...

Awatar użytkownika
19brunetka19

• Pochwały:2

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 02 Maj 2009, 22:22

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez iskierka_8 » 03 Maj 2009, 00:32

poczułam się jakbym czytała swój post który napisze za 3 lata.
Też nie mam i nie miałam chłopaka, mam dużo kolegów ale to nie to samo przecież, na dyskoteki nie chodzę bo według mnie lepsze są domówki ze znajomymi, a to znowu nie ma jak nowych ludzi poznać.
Masz dopiero 20 lat - jeszcze masz dużo czasu na poznanie tego jedynego. Zapewne nie będziesz musiała go nawet szukać bo sam się napatoczy :wink:
Żyję tak jak chcę, ale wiem
Oddać mogę wszystko
Byś na zawsze blisko
Przy mnie był, przy mnie śnił
Przetrwam każdą burzę
diabłu sprzedam duszę
Tylko bądź, przy mnie bądź
Zmieniaj mnie, gdy zechcesz
I tak bez ciebie przecież
Jestem niczym
:* <3

Awatar użytkownika
iskierka_8

Nieprzeczytany postprzez Aru » 03 Maj 2009, 00:46

To samo przychodzi z wiekiem. Miłość znaczy się. Widać, że jesteś dojrzała i że masz pecha podobnego do mnie. Tak jak i Ty posiadam na karku 20 wiosen i również obracam się wśród ludzi starszych. Z tym, że ja studiuję, więc może nie całkiem jestem w kropce tak jak Ty. Moją radą jest - zacznij chodzić ze znajomą/koleżankami do pubów lub kawiarenek. Wielu miłych ludzi można poznać w takich miejscach. Cóż, może i ja zacznę tak robić, bo też zastanawiam się nad celem mojej samotności. Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby chociaż Tobie dobrze poszło. I nic na siłę - będzie dobrze. :)
If you want to make an apple pie from scratch, you must first invent the Universe.

Awatar użytkownika
Aru

• Miejscowość:Szczecin
  • Pochwały:6

Nieprzeczytany postprzez Kiuaji » 03 Maj 2009, 02:31

mirelka, powiem Ci, że jestem w niemal identycznej sytuacji, prawie wszystkie drogi do poznania kogoś zostały mi odcięte, znajomi się nie odzywają, chyba, że czegoś chcą. Siedzę czasami przez cały tydzień w domu starając się skupić na pracy. Czasami wyjdę sam do parku odetchnąć świeżym powietrzem.

Nie bardzo widzę sensowne perspektywy poznania kogokolwiek, co dopiero jakiejś wysoce interesującej kobiety.

Tyle o mnie, a co do Ciebie:

Znajomi Twoich znajomych zapewne mają interesujących znajomych. Więc domówki, wspólne wypady z licealną kliką i kilkoma osobami z "zewnątrz" mogą zaowocować spotkaniem jakiegoś ciekawego faceta. Poprzez Internet wielu moich kumpli znalazło kogoś bliskiego. A jeśli masz odwagę, to chodź po mieście i podbijaj do gości, którzy Ci się podobają.

Życzę udanych łowów
no i 3maj się ciepło, bo zapowiadają ochłodzenie ;D
Miłość jak rewolucja - nie udaje się słabym.

Awatar użytkownika
Kiuaji

• Miejscowość:Wrocław
  • Pochwały:7

Nieprzeczytany postprzez creazybaby » 05 Maj 2009, 10:24

a może uda ci się w pracy kogoś poznać, chyba że chcesz mieć kogoś w swoim wieku. nie poszłaś na studia to może zapisz się na jakieś kursy,na przykład angielski albo zacznij chodzić na uczelnie na ogólno-uniwersyteckie wykłady czy coś podobnego. może kup sobie psa i zacznij z nim wieczorami łazić po osiedlu czy gdzie tam mieszkasz, jest wiele sposobów żeby kogoś poznać. nic w tym złego. a czasem jest to kwestia szczęścia i wystarczy jechać o dobrej godzinie dobrym autobusem w którym będzie jechał odpowiedni chłopak ;)

creazybaby

Nieprzeczytany postprzez Nerox » 05 Maj 2009, 11:12

Opcji jest pare:

Mass imprezy hehe typu dyskoteki, koncerty
Sa tez rozne serwisy randkowe typu sympatia.onet.pl ?

opcji jest wiele:)

Nerox

Nieprzeczytany postprzez Wyrafinowana » 05 Maj 2009, 11:28

mozliwosci jest wiele:
- koncerty
- filmowe kluby dyskusyjne itp. inicjatywy zrzeszajace ze soba ludzi o podobnych zainteresowaniach
- jesli masz blisko gory, to mozna po nich polazic i nocowac w chatkach studenckich - tam znajomosci nawiazuja sie same
- jesli masz w poblizu jeziorka, to moze jakis kurs zeglarski

generalnie zastanow sie nad tym co lubisz, czego w zyciu jeszcze nie robilas i szukaj miejsc gdzie mozesz to zrealizowac wraz z ludzmi (nowymi!).

poza tym zastanow sie tez czy jesli jestes osoba pracujaca, bedzie ci odpowiadal facet student. bo to czasem inna plaszczyzna postrzegania swiata bywa: ty zarabiasz, potrafisz sie utrzymac, on mysli kategoriami: stolowka, ksero, piwo. ty mozesz zaczac myslec o tym, by byc na swoim, on te decyzje bedzie podejmowal na 4/5 roku.

Awatar użytkownika
Wyrafinowana
Absolwent

• Pochwały:26

Nieprzeczytany postprzez Claudynka » 05 Maj 2009, 12:24

Może wybierz się na jakąś imprezę ze znajomymi? Możesz zapisać się do szkoły językowej - wielu chłopaków uczy się języków obcych. Możesz chodzić na siłownię (tutaj komentarz jest zbędny ;)).
Na pewno masz jakieś koleżanki, przyjaciółki - może mają samotnych braci, kuzynów, kolegów - mogłyby Cię z kimś poznać.
Ostatnia opcja jaka mi przychodzi na myśl - przez internet, np. na czacie (chociaż różne typki można tam spotkać, jednak może uda się trafić na kogoś ciekawego).
"Bo największą miłością jest miłość matki do dziecka.."

Awatar użytkownika
Claudynka
Przyjaciel

• Miejscowość:Tarnów
  • Pochwały:46

Nieprzeczytany postprzez Deilakai » 05 Maj 2009, 19:40

Z kursami bym uważała, zależy czego dotyczą. W mojej grupie hiszpańskiego jest tylko trzech facetów, z czego jeden chodzi na zajęcia z dziewczyną, a drugi z żoną. Na warsztatach literackich z kolei są same dziewczyny. Za to na kursie robotyki albo matematyki dla zaawansowanych na pewno spotkasz dużo samców ;)
Si tu es contre Dieu, tu es contre l'homme?

Awatar użytkownika
Deilakai

• Pochwały:3

Nieprzeczytany postprzez mc_deep » 05 Maj 2009, 22:02

Jesli naprawde juz nie masz gdzie poznac ludzi to poznawaj w internecie :)
Panta Rhei

Awatar użytkownika
mc_deep

Nieprzeczytany postprzez Lamia » 05 Maj 2009, 22:26

Niby wszędzie można poznać ciekawych ludzi. I myślę, że najlepsze są przypadki ; ) Albo właśnie jakieś spacery, parki itd. Jak lubisz czytać czy słuchać muzyki, to jakieś mp3 ze sobą czy książka, i sprawdzasz czy nie siedzi jakis chlopak samotnie ; ) "Moge się dosiąść?"

W autobusie? :F Też można, byleby nie wyjść na wścibską czy natrętną ; )

Ewentualnie jakieś właśnie spotkania związane z zainteresowaniami organizowane w jakis domach kultury itp.
Ale powiem ci jedno w sekrecie - tylko wariaci są coś warci.

Jestem wspaniałym elastycznym manekinem.

Awatar użytkownika
Lamia

• Pochwały:17

Nieprzeczytany postprzez Paredes » 05 Maj 2009, 22:43

jak blisko mieszkasz to mozemy sie spotkac i blizej poznac ;)

Awatar użytkownika
Paredes

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez anot » 05 Maj 2009, 23:03

Jest wiele miejsc, w których można poznać kogoś ciekawego ;)
Claudynka podała dobre przykłady (;
A miłość przyjdzie sama, nie trzeba jej szukać. Nie ma co się spieszyć, w końcu ktoś się znajdzie. Częściej gdzieś wychodź, obracaj się wśród ludzi.
m-forumowa emerytura

Awatar użytkownika
anot
Przyjaciel

• Pochwały:18

Nieprzeczytany postprzez Gromek » 05 Maj 2009, 23:06

Ja to nie wiem co z Wami jest ;p (oczywiscie bez obrazy ;p)
Osobiscie rowniez mam 20 na karku, a dziewczyny nie mam lecz sie tym nie zalamuje i caly czas poznaje kogos nowego, wystarczy byc otwartym i nie wstydzic sie rozmowy z innymi, a ludzie sa WSZEDZIE!! spojrzcie w lewo, prawo przed siebie, za siebie i widac to samo...tzn innych ludzi ktorych mozecie poznac tylko trzeba chciec ;)
mirelka nie martw sie tym ze chlopaka jeszcze nie mialas i nie masz...na wszystko przyjdzie czas ^^
"Ze świata tego każdy ma tyle, ile sam sobie weźmie." G. B.

"Prawda jest dziwniejsza od fikcji; fikcja musi mieć sens. " L. R.

Awatar użytkownika
Gromek

• Pochwały:1