Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1377979 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

gdzie można kogoś poznać?

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

Nieprzeczytany postprzez mirelka » 02 Maj 2009, 22:17

Jedną z rzeczy, która ostatnio daje mi dużo do myślenia jest to, że nie mogę poznać nikogo z kim mogłabym być. Mam 20 lat i powiem szczerze, że jeszcze nigdy nie miałam chłopaka, nawet takiego " szkolnego" z którym chodzi się trzy tygodnie, takiego trochę na żarty. Zaczynam się już zastanawiać co ze mną jest nie tak, bo czas leci a ja dalej sama... Może po prostu mam pecha, bo brzydka ani głupia chyba nie jestem. Wiele osób mi mówiło, że jest na odwrót, więc dlaczego nie mogę nikogo znaleźć? Może dlatego, że jestem trochę nieśmiała, ale bez przesady, nie mam problemów żeby rozmawiać z ludźmi. Nie jestem jakąś desperatką, ale czasami brakuje mi zwyczajnie bliskości i chciałabym mieć z kim porozmawiać i do kogo się przytulić. Po prostu mieć kogoś, komu mogłabym zaufać.
Właśnie zaczęłam pracę i obracam się raczej w środowisku starszych ludzi. Tak wyszło, że nie poszłam na studia i nie mam kontaktu z osobami w moim wieku. Spotykam się czasem z paczką z liceum i raczej brak mi możliwości, żeby nawiązać jakieś nowe znajomości. Nie mam zupełnie pomysłu, gdzie mogłabym poznać kogoś fajnego. Dyskoteki raczej odpadają z wiadomego powodu:/ Boję się, że już po prostu będę sama...

mirelka

• Miejscowość:cz-dz

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Hanka_ » 22 Kwi 2010, 18:46

Spróbuj w internecie. Dość popularny sposób selekcji osób. A poza tym to... wszędzie. Nawet w zwykłym warzywniaku możesz się natknąć na miłość swojego życia (;

Wychodź do ludzi, ale raczej do nieznajomych. Padło już wiele propozycji, ja dołożę jeszcze chodzenie na spacery z psem, bo wtedy łatwo zagadać ;)

Awatar użytkownika
Hanka_

• Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 22 Kwi 2010, 18:46

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez zyndA » 22 Kwi 2010, 19:17

Dzięki za te rady, cieszę się, że ktoś podtrzymuje mnie na duchu :jupi: nie chodzi o to, że jestem załamana ale czasem się człowiek rozmarzy, a że moje dwa poprzednie związki należały do zdecydowanie nieudanych, to sami rozumiecie :? Na szczęscie jadę nad morze w wakacyjee więc będzie można szaleć :D
Old school

Awatar użytkownika
zyndA

Nieprzeczytany postprzez Rather_Logical » 23 Kwi 2010, 15:10

nad morzem można zaszaleć i to tak mocno, mocno :mrgreen:
nawet w małych miejscowościach. Sam wiem, bo co roku jeżdżę :P Osobiście nie podrywam, choć widzę jak czasami się za mną jakaś oglądnie ;) Więc masz dużą szansę kogoś poznać - wakacje to świetny czas na nowe znajomości. Tylko jest jeden problem - on może być z drugiego końca Polski...

Ale próbuj ^^ Powodzenia! ;)
<3 music^^

Awatar użytkownika
Rather_Logical

Nieprzeczytany postprzez zyndA » 23 Kwi 2010, 15:46

Heh no właśnie z drugiego końca polski :P a jakie miejsce nad morzem polecasz? Bo mam zamiar do Łeby jechać :)
Old school

Awatar użytkownika
zyndA

Nieprzeczytany postprzez Aglaja » 23 Kwi 2010, 17:02

Łeba, Międzyzdroje albo Władysławowo. ;)
Po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość.

Wyjdę z tego. Wierzę, że mi się uda.

Awatar użytkownika
Aglaja

• Miejscowość:Cataluña
  • Pochwały:13

Nieprzeczytany postprzez Elof » 23 Kwi 2010, 19:56

Albo do mnie do gdańska ;D heh
http://21centurymen.wordpress.com/
Common sense
So rare it's a super power

Elof

• Miejscowość:Gdańsk

Nieprzeczytany postprzez zyndA » 24 Kwi 2010, 09:22

Elof napisał:Albo do mnie do gdańska ;D heh
Nom nom może, przekonaj mnie :P No do Władysławowa się zastanawiałyśmy, bo jadę z koleżanką, ale jednak chyba Łeba wygrywa na razie :)
Old school

Awatar użytkownika
zyndA

Nieprzeczytany postprzez agatka86 » 24 Kwi 2010, 11:12

W zeszłym roku byłam we Wladysławowie i gdyby nie pogoda która jak zwykle nie dopisała to byłoby super, polecam to miasteczko nad morzem jest tam naprawdę uroczo

Awatar użytkownika
agatka86

Nieprzeczytany postprzez zyndA » 24 Kwi 2010, 22:38

Hihi ok, liczę na dobrą zabawę :lol:
Old school

Awatar użytkownika
zyndA

Re: gdzie można kogoś poznać?

Nieprzeczytany postprzez Elof » 25 Kwi 2010, 19:05

zyndA napisał:
Elof napisał:Albo do mnie do gdańska ;D heh
Nom nom może, przekonaj mnie :P No do Władysławowa się zastanawiałyśmy, bo jadę z koleżanką, ale jednak chyba Łeba wygrywa na razie :)

Gdańsk ma ten plus ze masz tam masę ludzi , a kiedy masz ochotę na trochę spokoju mozesz isc na bardziej bezludne miejsca czy nawet wydmy

Na pewno jest tez łatwiej znaleźć nocleg , możesz pozwiedzać starówkę ,poszaleć w klubie czy spokojnie porozmawiać w nastrojowym pubie, w czasie wakacji masz jarmark
dominikański i mase róznych atrakcji ,koncerty,pokazy co roku co innego :roll:

Chociarz mi osobiscię podoba sie bardziej plaża w Redłowie jesli chodzi o samą plażę
ma zupelnie inny klimat przez to ze jest mniejsza , no i ma molo i klif
http://21centurymen.wordpress.com/
Common sense
So rare it's a super power

Elof

• Miejscowość:Gdańsk

Nieprzeczytany postprzez zyndA » 25 Kwi 2010, 20:53

Elof... No moze i bym się skusiła, ale nie sama decyduję, gdyż jadę z koleżanką, więc ... :roll: No ale w Gdańsku podobno bardzo ładnie jest :wink: ech trudny wybór :P
Old school

Awatar użytkownika
zyndA

Nieprzeczytany postprzez Aglaja » 25 Kwi 2010, 22:14

Ja sama wybrałabym Władysławowo albo Łebę (ale ceny tam są z kosmosu, uprzedzam!) z racji tego, że Gdańsk mam na co dzień. Nie jest on oczywiście mniej atrakcyjny turystycznie od którejś z w/w miejscowości. Jeżeli macie ochotę trochę połazić po Starym Mieście, któregoś dnia wybrać się do Sopotu czy Gdyni albo spotkać się ze mną i z Elofem, to śmiało możecie kierować się w tę stronę. :mrgreen:
Po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość.

Wyjdę z tego. Wierzę, że mi się uda.

Awatar użytkownika
Aglaja

• Miejscowość:Cataluña
  • Pochwały:13

Nieprzeczytany postprzez Rather_Logical » 26 Kwi 2010, 16:07

Okazji do poznania nowych osób jest od groma. Nawet w malutkiej mieścinie, gdzie jeżdżę (okolice łeby) jest sporo ludzi, których można poznać ^^
<3 music^^

Awatar użytkownika
Rather_Logical

Nieprzeczytany postprzez zyndA » 26 Kwi 2010, 17:14

Ok przeprowadzę dyskusję z kumpelą :D
Old school

Awatar użytkownika
zyndA

Re: gdzie można kogoś poznać?

Nieprzeczytany postprzez ar146 » 26 Kwi 2010, 17:34

hmmm zacznę może od tego że długo się wahałem żeby założyć tu konto i odpisać w tym temacie. Nie wiadomo, duże forum, może akurat ktos mnie tu zna :D Z drugiej strony, aż mnie korciło żeby odpisać, poza tym czasem człowiek ma takie problemy, o których chciałby pogadać z kimś trzecim, kimś kogo nie znamy, komu za tydzien nie bedziemy musieli patrzeć w oczy i zastanawiac się czy przez to o czym rozmawialiśmy nie uważa nas za śmiesznych. Mam konta na kilku innych forach, ale nawet tam nie jestem już anonimowy więc wole nie pisać o takich rzeczach ;) do rzeczy:

Jestem nastolatkiem (chce zdardzać jak najmniej szczegółów :D ) i też już dobre 5 lat kogoś szukam, bo mam taka potrzebe w sobie, żeby miec kogos zaufanego (nawet zaufani kumple to nie to samo co dziewczyna), zeby miec do kogo sie przytulic (tutaj juz kumple odpadaja :D ), no i tak jak któraś dziewczyna w tym temacie napisała, czuje ze mam w sobie mnóstwo miłości którą bym mógł na kogoś przelac ;] Nigdy nie miałem takiej prawdziwej dziewczyny, nie licząc podstawówki :P Praktycznie nie mam koleżanek, tak sie w moim zyciu poukładało... Jesli już poznawałem jakąś dziewczynę to najczęściej taką pustą imprezowiczke itp. A szukałem całkowitego przeciwieństwa. I co zrobiłem? Któregoś samotnego weekendu przypomniało mi się o dziewczynie którą czasem widywałem na ulicy z psem. (o psie tez pisałyscie ze dwa razy, jak to przeczytalem to już wiedziałem że muszę sie wypowiedzieć :D ) Totalnie jej nie znałem, ale 3 dni ostrej burzy mózgów i wiedziałem gdzie mieszka :D Potem po prostu za nią poszedłem i zagadałem. Szczerze. Ze chciałem ją poznać, ze szukam kogoś, ze mi sie podoba. Poczatki były trudne, jąkałem się, dukałem, ale jest coraz lepiej. Jest szansa ze cos z tego będzie. I choc mam mnóstwo obaw, bo jest ode mnie duzo młodsza, i roznych najrozniejszych strachów to czuje sie szczescliwy. Gdy robie wobec niej podchody, gdy rozmawiamy, gdy o Niej myślę... Polecam to każdemu. Kiedys tez juz tak zrobiłem, ale jak wyżej, trafiłem na tzw. 'ulicę'. teraz jest inaczej, trafiłem na dziewczynę która jest normalna, zwykła, bez nałogów i niej jest żadną patologią :) No i cos jeszcze sie ostatnio we mnie zmieniło... Zacząłem doceniac to co mam. Jestem zdrowy, mam dach nad głową, jeśli nie wyjdzie mi z Nią, to moge sopotkać inną... Miałem ostatnio trochę problemów, typu starta najlepszych kumpli, uszkodziłem samochód i mam wydatki, o mało co go nie rozbiłem. Ale dużo nad tym wszystkim myślałem, trochę pofilozofowałem i stwierdzam że życie jest piękne. Także, a moze i szczególnie z problemami :) Bo wszystkie da się przezwycięzyć i będzie lepiej. Polecam każdemu zdrowy optymizm :)

Jak cos o czym myślałem a nie napisałem mi się przypomni to moze dopisze ;) I zachęcam do dyskusji :)

ar146