Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1376029 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Dziewczyny potrzebuje pomocy !!! (chłopak w poprawczaku)

Tutaj będą umieszczane wszystkie nic nie wnoszące, bądź też powtarzające się, tematy.

Nieprzeczytany postprzez słodki_sen » 05 Lis 2009, 14:50

bardzo potrzebuje waszej pomocy.. mój chłopak.. troche bardzo sobie przerzebał i chcą go wysłać do poprawczaka.. :( :( :( :( czy jest coś co mozna zrobic by tam nie trafił??
kolejne jeśli juz musi tam trafić to wiecie coś o tym?? będe mogła mieć z nim jakiś kontakt? o co w tym w ogóle chodzi ?? prosze pomóżcie ... strasznie mi na nim zależy, bardzo go kocham.. za nic nie chce go stracić..
i mam jeszcze jedno pytanie.. czy jeśli osoba idąca do poprawczaka (chłopak) nieletni okazuje sie ze będzie ojcem.. pójdzie do tego poprawczaka czy to go uchroni ??xDDD :?
...Upić sie szczęściem by nie płakać więcej..

Awatar użytkownika
słodki_sen

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez master_jedi » 05 Lis 2009, 15:35

słodki_sen, nie da się go uchronić w żaden sposób, nawet ojcostwo. Zmień chłopaka, bo za zwykłe pobicie tam nie trafił. Zasłużył sobie i tyle.
"How do you prove that you exist...?
Maybe we don't exist..."
- Vivi Ornitier

Awatar użytkownika
master_jedi
Absolwent

• Pochwały:37

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 05 Lis 2009, 15:35

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez Wala » 05 Lis 2009, 15:37

słodki_sen napisał:mój chłopak.. troche bardzo sobie przerzebał i chcą go wysłać do poprawczaka..

Z czystej ciekawości.. Co takiego zrobił?
A poza tym CHCĄ GO WYSŁAĆ czy WYŚLĄ? Bo to jest różnica. Może niepotrzebnie się zamartwiasz..
słodki_sen napisał:i mam jeszcze jedno pytanie.. czy jeśli osoba idąca do poprawczaka (chłopak) nieletni okazuje sie ze będzie ojcem.. pójdzie do tego poprawczaka czy to go uchroni ??xDDD :?

A to chcesz, żeby zrobił ci dzieciaka i że to niby go przed tym poprawczakiem uchroni? Czy, co gorsza, już jesteś w ciąży?
Nie wstydzę się przyznać, że widziałam więcej penisów i wagin niż większość prostytutek...

Jestem pielęgniarką. A jakie jest Twoje usprawiedliwienie?

Awatar użytkownika
Wala

• Pochwały:30

Nieprzeczytany postprzez słodki_sen » 05 Lis 2009, 15:46

Wala.. wyślą go... tak juz mi sam powiedział.. i trafić tam ma za pobicie.. dość mocne.. i hehm nie nie jestem w ciązy ale wpało mi to tak i sie pytam..
nie chce zmieniać chłopaka... przeszłam juz wielu.. boje sie ze coś będzie nie tak.. ja go naprawde kocham..

Awatar użytkownika
słodki_sen

Nieprzeczytany postprzez Claudynka » 05 Lis 2009, 16:01

czy jeśli osoba idąca do poprawczaka (chłopak) nieletni okazuje sie ze będzie ojcem.. pójdzie do tego poprawczaka czy to go uchroni ??xDDD

Niech zgadnę! Chcesz poświęcić swoją młodość, wpaść z chłopakiem, by wybawić go przed trafieniem do poprawczaka?
Nie, moja miła. Chłopak nieletni, w tym Ty nieletnia nie będziecie mogli samodzielnie wychowywać dziecka. Jeśli rodzice się zgodzą - dziecko będzie przez nich adoptowane, jeśli się nie zgodzą - zostanie oddane do Domu Dziecka. Więc lepiej wybij sobie z główki tę opcję.

Jeśli sąd zdecyduje, że chłopak musi ponieść karę za swoje czyny w postaci odsiadki w poprawczaku, nic go przed tym nie uchroni. Jedynie zły stan zdrowia może go zwolić z kary. Ale nie ma co kombinować - badania będzie wykonywać komisja lekarska powołana przez sąd, więc żadne kombinacje nie przejdą.
Nie wiem, nie orientuję się, czy sama (jako osoba niepełnoletnia) będziesz mogła go odwiedzać, ale na pewno będziesz mogła przychodzić "na widzenie" z osobą dorosłą.
"Bo największą miłością jest miłość matki do dziecka.."

Awatar użytkownika
Claudynka
Przyjaciel

• Miejscowość:Tarnów
  • Pochwały:46

Nieprzeczytany postprzez słodki_sen » 05 Lis 2009, 16:11

hm na widzenia z osobą dorosłą.. a jakiś inny kontakt oprócz tego moze być?? mogą tam mieć telefony komórkowe? coś.. kurde noo :( :( :( :( :(

Awatar użytkownika
słodki_sen

Nieprzeczytany postprzez yncydent » 05 Lis 2009, 16:32

Niech bierze odpowiedzialność za swoje czyny.Ty jedynie możesz czekac,aż go z poprawczaka wypuszczą.Nie marnuj sobie życia dla kogoś,kto pewnie i tak nie będzie kimś na całe życie..sama rozumiesz
splendor in the grass
Image

Awatar użytkownika
yncydent
Absolwent

• Pochwały:25

Nieprzeczytany postprzez Adele » 05 Lis 2009, 16:35

słodki_sen napisał:mogą tam mieć telefony komórkowe? coś.. kurde noo :( :( :( :( :(

Dziewczyno! on tam nie jedzie na wczasy. Złamał prawo i MUSI ponieść karę. Pojęcie konsekwencji się kłania.
Oczywiście telefon komórkowego nie będzie miał. Można chyba pisać listy...
Claudynka napisał:Nie wiem, nie orientuję się, czy sama (jako osoba niepełnoletnia) będziesz mogła go odwiedzać, ale na pewno będziesz mogła przychodzić "na widzenie" z osobą dorosłą.

też mi się wydaje, że sama nie będziesz mogła go odwiedzać.
słodki_sen napisał:i mam jeszcze jedno pytanie.. czy jeśli osoba idąca do poprawczaka (chłopak) nieletni okazuje sie ze będzie ojcem.. pójdzie do tego poprawczaka czy to go uchroni ??xDDD :?

cóż za genialny pomysł, jestem godna podziwu dla twojego poświęcenia. ;/ Nie marnuj sobie życia.
.Po bezsennej nocy papieros ma smak złowieszczy.

na szczęście rodzice mi dali
łatwopalne ciało

Awatar użytkownika
Adele

• Miejscowość:Toruń
  • Pochwały:6

Nieprzeczytany postprzez Wala » 05 Lis 2009, 16:41

słodki_sen napisał:i trafić tam ma za pobicie.. dość mocne.

No to super, ładnie chłopak zaczyna. Zastanawiam się czy jesteś tak głupia czy tak ślepa, że mając piętnaście lat pakujesz się już w takie gówno..
słodki_sen napisał:a jakiś inny kontakt oprócz tego moze być??

Hmm.. Pewnie będziesz mogła pisać listy. :D
słodki_sen napisał:mogą tam mieć telefony komórkowe?

A to taki sprzęt to można mieć w ramach bonusu za dobre sprawowanie chyba.
Nie wstydzę się przyznać, że widziałam więcej penisów i wagin niż większość prostytutek...

Jestem pielęgniarką. A jakie jest Twoje usprawiedliwienie?

Awatar użytkownika
Wala

• Pochwały:30

Nieprzeczytany postprzez szaloonaa » 05 Lis 2009, 16:59

słodki_sen, za parę lat stwierdzisz, że od życia potrzebujesz czegoś więcej niż chłopaka, który tyle sobą reprezentuje, że trafia do poprawczaka.
Dance me to the end of love.

Awatar użytkownika
szaloonaa
Absolwent

• Pochwały:58

Nieprzeczytany postprzez Ristorantex3 » 05 Lis 2009, 17:38

a ja uważam ze jak go kochasz to poczekaj na niego, az wyjdzie. Jednak pozniej powinnas z nim powaznie porozmawiac. Przecież po czyms takim to nie mozesz mieć stu procentowej pewności, że na Ciebie nie podniesie ręki.. no ale w końcu to przecież Twoje życie :)
aha, i jeszcze chcialam dodac, ze jak po wyjsciu bedzie sie zachowywal tak jak przed poprawczakiem, to nie ma co sobie życia i nerwów marnowaz tylko z nim zwyczajnie zerwać..
..Bo świetnie sie czuję kiedy rymuje yeach xD

Ristorantex3

Nieprzeczytany postprzez słodki_sen » 05 Lis 2009, 18:22

dzięki dziewczyny.. juz nie ma co.. ten hm.. da sie to usunąć?? on nie każe mi na siebie czekać.. chce to zakonczyć dla mnie.. mimo tego co do mnie czuje.. i ja do niego ;(((((((((((((((((((((((((((((((((( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Awatar użytkownika
słodki_sen

Nieprzeczytany postprzez Claudynka » 05 Lis 2009, 19:20

Jasne, już zamykam ;)
"Bo największą miłością jest miłość matki do dziecka.."

Awatar użytkownika
Claudynka
Przyjaciel

• Miejscowość:Tarnów
  • Pochwały:46