Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1377997 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Drakensang Online

Tutaj będą umieszczane wszystkie nic nie wnoszące, bądź też powtarzające się, tematy.

Drakensang Online

Nieprzeczytany postprzez Avrukk » 10 Mar 2013, 10:42

Czyli pewna gierka przez przeglądarkę :P

Zacznę chyba od tego, że gra ma jakby dwa tryby. Można albo expić i robić questy, albo siedzieć na arenie która jest szalenie wciągająca i ma kilka opcji pojedynków. Znalazłem opinię, że bez prawdziwej kasy się nie ujedzie. Moim zdaniem bzdura, walutę "realną" dostajemy za każdego questa i jeszcze wypada z potworów, nie narzekam na jej brak. Są też instancje/lochy, czyli miejsca, gdzie należy wybić sobie drogę do bossa. Ogólnie gra polega na kooperacji z innymi graczami i wykonywaniu kolejnych questów. Nie trzeba stać godzinami na expowisku jak to się dzieje w niektórych grach. Na koniec dodam, że są też daily questy i bonusy za codzienne logowanie. Nie wiem co mógłbym jeszcze dodać więc to tyle.

Gra bardzo wciąga. Gdyby ktoś mnie szukał to gram łucznikiem pod takim samym nickiem jak na forum na serwerze Grimmag. Może ktoś gra/grał? A może ktoś zacznie? :)
Image

Awatar użytkownika
Avrukk
Moderator

• Pochwały:9

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Drakensang Online

Nieprzeczytany postprzez Bishamoth » 10 Mar 2013, 16:39

Image

Palić, gwałcić i mordować! Zalegalizować!

Awatar użytkownika
Bishamoth
Przyjaciel

• Miejscowość:Kluczbork
  • Pochwały:45

Drakensang Online

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 10 Mar 2013, 16:39

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum