Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1380767 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Dlaczego Faceci zdradzaja nawet tak atrakcyjne dziewyczyny?

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

Nieprzeczytany postprzez Sandrus725000 » 01 Kwi 2013, 11:52

Hej pytanie jak w temacie. Dlaczego faceci zdradzaja nawet tak ladne dziewczyny? Chodzi mi konkretnie tu o moja kolezanke i jej chlopaka. Do tej pory myslalam, ze faceci zdradzaja dziewczyny dla ladniejszych kochanek, ale tym razem jest inaczej. Moja kolezanka ma chlopaka, przecietnego nie jest ani za ladny ani brzydki. Ma fajne wysportowane cialo. Ale kiedy przechodzi przez ulice nie ma takiej na pewno reakcji dziewczyn w porownaniu jak jego dziewczyna idzie. Ona jest po prostu megaaa sliczna dziewczyna, kazda jej zazdrosci urody. Jest mieszana Polka. Ma typ urody latynoski. Ciemna karnacja szczupla i wgl noo niejeden chlopak uznaje ja za ideal dziewczyny. Ale mimo to, jej chlopak szuka na boku przygod czy ktos potrafi wyjasnic to? Bo naprawde sie w pale to nie miesci. Ja jestem uczulona na zdrady bo juz nieraz zostalam zdradzona. No ale ja jestem przecietna Polka w porownaniu do niej. Ona moze miec kazdego i moim zdaniem on powinien dziekowac Bogu, ze taka dziewczyna z nim jest. Nie jest tylko osoba z wygladu piekna bo ma tez zajebisty charakter. Uczy sie bardzo dobrze, osiaga sukcesy, jest bardzo mila grzeczna nie chodzi na imprezy nie szlaja sie. Jest naprawde porzadna dziewczyna z dobrego domu. Jej chlopak tez jest od niej troszeczke starszy. Wiec to chyba kolejny powod aby byl z siebie dumny, ze ma mlodsza laske. Ze mna bylo inaczej bo to ja bylam starsza od mojego chlopaka. Ale widze, ze starsi i mlodzi bez roznicy tu jest. Tylko po prostu ja nie moge facetow zrozumiec po prostu
Ostatnio edytowany przez Kerosine, 01 Kwi 2013, 12:01, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Ortografia

Sandrus725000

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Daria. » 03 Kwi 2013, 17:02

Opcji to ja widzę przynajmniej kilka.

Pierwsza: może dziewczyna nie jest wcale idealna, przynajmniej dla faceta.
Druga: dziewczyna jest idealna pod względem wyglądu, ale głupiutka jak but i w pewnym momencie faceta zaczęło to irytować.
Trzecia: facet to zwykły gnój.
"Wszystkie trudne dni i noce zdarzają się PO COŚ. Bo życiowe zakręty tak naprawdę tylko prostują nasze życie..."

Awatar użytkownika
Daria.
Przyjaciel

• Miejscowość:Gdańsk
  • Pochwały:50

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 03 Kwi 2013, 17:02

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum