Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1372413 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

czy ja mu się podobam?

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez agnieszka:) » 30 Cze 2013, 18:53

zauważyłam, że od pewnego czasu przygląda mi się pewien chłopak. Otóż, moje koleżanki również to potwierdziły. Jak z nimi kiedyś byłam, to on przechodząc zaczął zagadywać, jednak wtedy był trochę pijany. Tego samego dnia, jak byłam sama to tak się długo na mnie patrzył, aż się zatrzymał i sie uśmiechał. Jednak, gdy był trzeźwy i się mijaliśmy powiedział tylko cześć i poszedł dalej. Innym razem jak szedł to mnie zaczepiał. Koleżanki twierdzą że jest zainteresowany, ale on nic nie robi, żeby się ze mną umówić. Teraz jeszcze są wakacje i nie bede go widziec przez 3 miesiące. On też mi wpadł w oko. Co robic? czekać na jego ruch? czy do konca wakacji, jak znów go przypaadkiem spotkam?? Samej głupio mi pisać do niego na fb. Kiedys też jak szedł a ja siedziałam z koleżanką to widać było że się speszył. Dodam, że zaczepia mnie wtedy jak jest lekko podpity. Co o tym myślicie?

agnieszka:)

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez Emer » 30 Cze 2013, 19:04

No na pewno jest zainteresowany, tylko brakuje mu jaj. Na przypadkowe spotkanie nie ma co liczyć, trzeba sprawić by nie było do końca takie przypadkowe. Ale możliwe, że skończy się znów na tym "cześć". Zawsze możesz spróbować niezobowiązująco zagadać, przecież nikt nikogo nie ugryzie (chyba) :)

Emer

• Miejscowość:Sandomierz
  • Pochwały:1

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 30 Cze 2013, 19:04

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez Pawlooo » 30 Cze 2013, 19:04

agnieszka:) napisał:zauważyłam, że od pewnego czasu przygląda mi się pewien chłopak. Otóż, moje koleżanki również to potwierdziły. Jak z nimi kiedyś byłam, to on przechodząc zaczął zagadywać, jednak wtedy był trochę pijany. Tego samego dnia, jak byłam sama to tak się długo na mnie patrzył, aż się zatrzymał i sie uśmiechał. Jednak, gdy był trzeźwy i się mijaliśmy powiedział tylko cześć i poszedł dalej. Innym razem jak szedł to mnie zaczepiał. Koleżanki twierdzą że jest zainteresowany, ale on nic nie robi, żeby się ze mną umówić. Teraz jeszcze są wakacje i nie bede go widziec przez 3 miesiące. On też mi wpadł w oko. Co robic? czekać na jego ruch? czy do konca wakacji, jak znów go przypaadkiem spotkam?? Samej głupio mi pisać do niego na fb. Kiedys też jak szedł a ja siedziałam z koleżanką to widać było że się speszył. Dodam, że zaczepia mnie wtedy jak jest lekko podpity. Co o tym myślicie?

Napisz pierwsza skoro Ci się podoba ponieważ on z tego co widać się wstydzi:)
Jeżeli zależy ci aby go poznać to napisz do niego, wtedy może jakoś się ułoży ponieważ on sam sięwstydzi zacząć rozmowę.

Awatar użytkownika
Pawlooo

• Pochwały:2

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez foxey_lady » 30 Cze 2013, 19:26

A jesteście znajomymi na fb? Jak nie, to wyślij mu zaproszenie i czekaj na jego ruch :mrgreen:
rose is a rose is a rose i a rose

Awatar użytkownika
foxey_lady

• Pochwały:24

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez agnieszka:) » 30 Cze 2013, 19:49

tak, jestesmy znajomymi na fb. Chodzi o to, że nie chcę, żeby pomyślał, ze mu sie narzucam.A on sam się nie odzywa. I myślę, że jakby chciał to by napisał na fb, a on nic! zaczepia mnie jak jest wstawiony, bo wtedy ma odwagę.

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez foxey_lady » 30 Cze 2013, 20:21

Wiesz, też miałam takiego kolegę, który zawsze "działał", jak sobie wypił. I tak to się wlekło i wlekło i w końcu nic z tego nie wyszło ; )
A jak Ty się zachowujesz, kiedy on Cię zaczepia? Może on myśli, że jesteś niezainteresowana, bo np, odwracasz głowę, cofasz wzrok, czy coś podobnego? Chociaż jak dla mnie, to nic takiego, co by go mogło zniechęcić. Doświadczenie mi podpowiada, że jak facet chce, to zagada, ale też ja sama wyznaję zasadę, że warto zagadać i zrobić ten pierwszy krok. A jeśli póżniej on dalej nie będzie nic robił, to należy odpuścić, bo może być też tak, że Ty się nakręcasz, bo on Ci się podoba, wmawiasz sobie może trochę nieświadomie, a chłopak może nie mieć nic na mysli zaczepiając Cię.
rose is a rose is a rose i a rose

Awatar użytkownika
foxey_lady

• Pochwały:24

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez agnieszka:) » 30 Cze 2013, 20:35

hmm, przyznam że trochę się krępuję. I zazwyczaj jestem w towarzystwie koleżanek. Ale uważam że dla chcącego nic trudnego. Ja sama nie mam odwagi do niego pisać i zagadywać;/

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez Aktywacja » 30 Cze 2013, 21:31

Ojej, uważam tak jak Ty, że jeśli mu się podobasz to mógłby coś napisać, w końcu jeśli jest taki wstydliwy to na fb coś tam naskrobać by mógł. Jeśli Ci na nim zależy to może dowiedz się czegoś o nim np. jaki sport uprawia i później do niego napisz, że prowadzisz jakąś tam gazetkę i chcesz z nim wywiad przeprowadzić. Sposób wypróbowany przez koleżankę. Polecam.

Awatar użytkownika
Aktywacja

• Pochwały:15

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez karakara » 30 Cze 2013, 22:08

agnieszko - a ja bym Tobie radziła - nie zwracaj na niego uwagi,daj sobie spokój, piszesz, że jest odważny tylko wtedy kiedy jest podpity, a chyba nie zależy Ci na chłopaku, który dosyć często zagląda do kieliszka?. Nie wiem , ale takie jest moje zdanie, zresztą nie znasz go i nie wiesz,jaki wogóle on jest trzeźwy czy tylko podpity. A może on lubi być w takim stanie? Zastanów się jeszcze, zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki,abyś potem nie żałowała.Trzymaj się. Pozdrawiam. :)

Awatar użytkownika
karakara

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez agnieszka:) » 01 Lip 2013, 13:51

nie będę nic robić. Jak będzie chciał to sam się odezwie. Karakara- masz rację z tym kieliszkiem. Dziękuję Wam za wszelkie odpowiedzi:)

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez karakara » 03 Lip 2013, 12:17

agniecha i bardzo dobra decyzja,a jeszcze lepsze podejście do tej sprawy. Nic na siłę, jak będzie chciał coś od Ciebie, to wie, gdzie ma Ciebie szukać.Pozdrowionka. Pa. :D

Awatar użytkownika
karakara

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez agnieszka:) » 03 Lip 2013, 13:21

karakara- :* :*

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez Slyy » 03 Lip 2013, 15:00

No z tym kieliszkiem to jakas dziwna sprawa :crazy: Co do chlopaka to mozliwe ,ze jest wstydliwy itp. Jezeli rowniez jestes zainteresowana to mozesz mu wyslac jakies sygnaly . Tylko jakies widoczne i zrozumiale bo faceci w tych sprawach to idioci. :lol:

Awatar użytkownika
Slyy

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez agnieszka:) » 03 Lip 2013, 17:03

widoczne czyli jakie? przecież nie podejdę do niego i nie zacznę z nim gadać, jak go prawie nie znam, Zreszta teraz to i tak nie możliwe bo są wakacje i zobaczę go dopiero za 3 miesiące.

czy ja mu się podobam?

Nieprzeczytany postprzez Legend » 03 Lip 2013, 17:09

Nie, nie podobasz mu się.

Awatar użytkownika
Legend

• Pochwały:3