Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1362618 postów.

Centrum pomocy online

Zobacz nieprzeczytane posty

co zrobic by maz znow sie mna interesowal???

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

Nieprzeczytany postprzez sylwia30 » 02 Maj 2008, 16:11

od prawie 2 lat jestem mezatka, miesiac po slubie zaszlam w ciaze. na poczatku bylo cudownie, wydawal mi sie byc romantykiem, kupowal kwiatki,prezety, biegl z pracy do domku by sie kochac po 2-3 razy dziennie. mielismy tyle planow,marzen podobnych celow w zyciu. jednak od zajscia w ciaze cos zaczynalo sie juz zmieniac, ja mialam chumorki to napewno, a moj maz ciagle byl w pracy, nigdy nie mial dla mnie na nic czasu,zaczelismy sie klocic,a powodem chyba bylo tez to ze balam sie porodu, a nikogo nie mialam a to obcy kraj,bez rodziny,wprzyjaciol wsparcia,dla niego wszystko bylo na jakos to bedzie,wezme taksowke jak zaczne rodzic i sobie pojade haha dobre. po urodzeniu dziecka, moj maz zmienil sie niedopoznania, mialam cesarke wszystko mnie bolalo. a on jak zwykle praca praca, mial pretesje prosze go by przewinol malego, zaczol byc ciagle zmeczony, niewyspany bo maly placze az doszlo do tego ze od roku wogole nie wspolzyjemy ze soba. ile razy go prosilam, ubieralam sie w seksowne bielizny,koszulki,on sie odwracal dupa. czulam sie upokorzona,ponizalam sie i zostawalam odpychana.zaczelam juz miec tego dosc,ale moj maz zagrozil mi ze jak mi przyjdzie do glowy rozwd to nigdy nie podpisze paszportu dla dziecka i nie wyjade z obcego kraju. nie wiem co robic, mowi mi ze mnie kocha,ale jak to mozliwe by nie chcial od roku sie kochac???? niby pracje od -do wiec zdrada raczej odpada,ludzie ja tez mam uczucia i potrzeby ale go to nie interesuje kompletnie.nagle urodziny,imieniny czy inne swieta staly sie bez znaczenia po co prezety wystarcza zyczenia-pamiec.a dla mnie to wszystko wazne. ostatnio wpadlam na pomysl i zaczelam udawac ze ktos do mnie przychodzi, kupilam wino, wylalam je do kibla a butelke zostawilam pusta, jak wrocil z pracy ubralam sie zostawilam mu dziecko i powiedzialam ze ide na spacer, zdziwil sie widzi ze cos jest nie tak,pyta o co chodzi, poradzcie co moge jeszcze zrobic by zaczol byc zazdrosny,byzaczol sie mna interesowac moze wlasnie tego potrzebuje,poczuc ze moze mnie stracic. z gory serdecznie dziekuje.

sylwia30

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Mendoxes » 02 Maj 2008, 16:33

Poczół, ze cie zdobył na dobre i na złe.
Spraw by poczół. by na nowo musiał się o ciebie starać.
JEST SŁOŃCE, JEST CIASTKO, JEST MENDA, JEST SPLENDOR.
Image
NIE LUBIĘ KÓŁKA WZAJEMNEJ ADORACJI

Awatar użytkownika
Mendoxes
Przyjaciel

• Miejscowość:Łódź/kajak czy co tam chcecie ;;
  • Pochwały:2

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 02 Maj 2008, 16:33

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez sylwia30 » 02 Maj 2008, 16:42

tylko jak? co robic? on nie chce sie kochac, wciaz mnie odpycha to jest glowny powod, juz nie moge sie dluzej upokazac, wiec co robic?

sylwia30

Re: co zrobic by maz znow sie mna interesowal???

Nieprzeczytany postprzez Add » 06 Maj 2008, 17:01

Przede wszystkim powinnaś porozmawiać z mężem i to szczerze. Bez tego nic nie wskórasz...
Potem może jakaś terapia nie wiem, musisz z nim porozmawiać, bo branie na zazdrość to nic dobrego. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Pozdrawiam i życzę powodzenia :).

Add

Nieprzeczytany postprzez Agi_malinka » 21 Maj 2008, 17:04

Zazdrość ... ehh.. może źle wywróżyc;/
Jeżeli ty się ciągle starasz .. przestan na jakis czas.
Może ma jakiegoś doła.. problemy w pracy .. pracuje aby Wasze dziecko było szczęśliwe.. Ale przede wszystkim POWAŻNA i DŁUUGA ROZMOWA .. Bez tego nic nie wskórasz.. jest Twoim mężem .. i rozmowa.. to podstawa ..
Żyj Chwilą...

Awatar użytkownika
Agi_malinka

Nieprzeczytany postprzez __paulina__ » 22 Maj 2008, 09:44

ŻADEN zdrowy, normalny, młody facet nie wytrzymałby roku bez seksu! To fizycznie niemożliwe!
Twój mąż albo ma romans i jest zaspokojony na tyle, że nie jesteś mu już potrzebna (co, wybacz, jest najbardziej prawdopodobne), albo masturbuje się gdzieś po kątach, albo... jest chory i wstydzi się przyznać.
Postaraj się z nim porozmawiać. A jeśli to nic nie da, to poproś o pomoc rodzinę, przyjaciół. W razie rozwodu, dziecko zabiera matka, szczególnie jeśli udowodnisz mężowi romans. Nie proś go już więcej o seks, nie prowokuj, nie poniżaj się. Przecież to bez sensu;/

Awatar użytkownika
__paulina__

Nieprzeczytany postprzez alfa romeo » 23 Maj 2008, 16:04

Dlaczego ma nie prowokować? Przecież to jej mąż! Zawsze możesz próbować, choć już nie masz siły. Ja też radziłabym Ci szczerą rozmowę z mężem. Nadal go kochasz więc powinnaś walczyć o swoją miłość ze wszystkich sił. Rzeczywiście, możliwe jest, że mąż Cię zdradza, bo to dziwne, żeby nie chciał kochać się przez rok. Ale jego niechęć do seksu może być też przecież spowodowana jego długą pracą.

alfa romeo

Nieprzeczytany postprzez Incomprehensible » 23 Maj 2008, 16:10

W Waszym życiu pojawiło się dziecko. W takiej sytuacji facet czuje się odrzucony, bo widzi, że nie jest już dla Ciebie najważniejszy, że musi dzielić się Tobą z maluszkiem. To drażni jego męskie ego i prawdopodobnie dlatego zachowuje się jak dzieciak. ;)
Niestety, ale na razie tylko rozmowa będzie w stanie coś poradzić. Może wspólny weekend, bez dziecka? Mielibyście czas, żeby znów zostać sami, tak jak kiedyś. Może by pomogło.
robisz mi nieporządek w chaosie.

Awatar użytkownika
Incomprehensible
Przyjaciel

• Miejscowość:zielona kraina.
  • Pochwały:27

Nieprzeczytany postprzez Endrju* » 23 Maj 2008, 16:15

Może znowu jakies wyjścia do kina, restauracji? na początku to jest ale potem już coraz mniej aż w końcu wogóle tego nie ma. Może jakieś eksperymenty w seksie? coś nowego?
"Tak często Cię widzę Choć tak rzadko spotykam, Smaku Twego nie znam Choć tak często Cię mam na końcu języka..."

Endrju*

• Miejscowość:Olsztyn

Nieprzeczytany postprzez alfa romeo » 24 Maj 2008, 09:20

Endrju*,
Jak maja eksperymentować z seksem, skoro on w ogóle go nie chce?

alfa romeo

Nieprzeczytany postprzez __paulina__ » 28 Maj 2008, 13:58

alfa romeo napisał:Dlaczego ma nie prowokować? Przecież to jej mąż!

Bo już próbowała, a on nie był zainteresowany! I to przez ROK! Najprawdopodobniej ją zdradza, drań, mimo to, że urodziła jego dziecko. Wiadomo, że po ciąży kobieta już nie jest taka sama, jak przed (nie będziemy się zagłębiać w szczegóły), ale normalny facet nie dałby jej tego poznać.

Awatar użytkownika
__paulina__

Nieprzeczytany postprzez Niewiadoma » 28 Maj 2008, 14:24

__paulina__ napisał:ŻADEN zdrowy, normalny, młody facet nie wytrzymałby roku bez seksu! To fizycznie niemożliwe!
Twój mąż albo ma romans i jest zaspokojony na tyle, że nie jesteś mu już potrzebna (co, wybacz, jest najbardziej prawdopodobne), albo masturbuje się gdzieś po kątach, albo... jest chory i wstydzi się przyznać.

To wszystko jest bardzo prawdopodobne...Ale domysły na temat co trapi Twojego męża albo co się z nim dzieje są czysto hipotetyczne...Koniecznie musisz z nim porozmawiać! Próbowałaś? Przestań robić z siebie pośmiewisko,nie rób scen zazdrości bo to pogorszy sprawę...
Może gdy wróci z pracy zrób jakąś kolacje dla Was obojga i wtedy będziecie mogli spokojnie porozmawiać...
Nie wiem...nie wiem jak Ci pomóc...
Otwórz oczy...Życie to nie teatr !

Awatar użytkownika
Niewiadoma