Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1362686 postów.

Centrum pomocy online

Zobacz nieprzeczytane posty

Co ostatnio oglądałeś?

Jeśli jesteś fanem dużego ekranu, to nie możesz przejść obojętnie obok tej kategorii.

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez HelloKitty » 22 Maj 2008, 09:01

Jaki film ostatnio oglądałeś/aś?

(znalazłam jedynie temat "Na czym ostatnio byłeś w kinie", a to wg. mnie nie to samo, bo większość filmów oglądam w domu. ale jeśli takowy temat jest -ja go nie odnalazłam-to mój proszę usunąć)

Ja "Czarną Dalię" i mi się spodobał
"Wimbledon" - naprawdę bardzo fajny
"Epic movie" twórców "Strasznego filmu" i powiem tylko, że takiej tandety dawno nie widziałam.
knowledge of fear
doesn't make you brave
knowledge of love
doesn't make you perfect lover
knowledge of power
doesn't make you strong

you may know everything
and be just a dust on a highway

Awatar użytkownika
HelloKitty

• Miejscowość:Warszawa

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez Airisz » 28 Gru 2012, 00:00

Ostatnio byłam w kinie na "Atlasie Chmur" - bardzo pokręcony film, jednak mam pozytywne odczucia związane z nim.

Awatar użytkownika
Airisz

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 28 Gru 2012, 00:00

Awatar użytkownika
mgirl

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez slow » 28 Gru 2012, 15:27

Babel, Bezsenność w Seattle
Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.

A. Mello

Awatar użytkownika
slow
Kumpel

• Miejscowość:Barcelona
  • Pochwały:19

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez above_beyond » 29 Gru 2012, 10:41

Emancypantka napisał:
Też mi się bardzo ten film podobał. Teraz ma wchodzić nowy film tej reżyserki "bejbi blues" mam nadzieję, że będzie tak samo dobry.

Chociaż jak czytałem, to ma być mocno inny temat niż "Galerianki"

A tak z innej beczki, to wczoraj widziałem Hobbita. Świetny film! Chociaż początek trochę nudnawy :-)

Awatar użytkownika
above_beyond

Użytkownik zbanowany

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez NowePl » 29 Gru 2012, 12:56

Ja ostatnio oglądałem:
"Motyl i skafander" - od razu polecam książkę jest lepsza od filmu - jak to zwykle bywa ;) ...
"Władca much",
"Życie na podsłuchu" :)
"Ja tam wolę być nieszczęśliwy, niż pozostawać w stanie fałszywej, kłamliwej szczęśliwości, w jakiej tu się żyje."

NowePl

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 29 Gru 2012, 16:30

Atlas chmur - byłam już zmęczona całym dniem i bałam się, że seans na 19 to będzie zły pomysł, zwłaszcza, że film wymaga skupienia i trwa 3h. Rozczarowałam się pozytywnie bo rozgraniczenia między całymi światami szóstki bohaterów było bardzo płynnie i zgrabnie przedstawione. Nie można było się zgubić, pomylić. W takich filmach tego się zawsze boję. 3h zleciało jak oka mgnienie, nawet nie wiedziałam, że tak szybko może czas zlecieć. Wyszłam jakoś pozytywnie nastawiona po całym filmie, wypoczęta, podekscytowana. Nie wiem czy to zmęczenie czy ten film ale bardzo pozytywnie go oceniam.
Jedyne w czym można się pogubić to w nazwiskach bo przewijają się przez każdy świat i wszystko jest jakoś powiązane - cała sieć, którą mi było trudno załapać. Ale uprzedzam, że ja nigdy nazwisk nie pamiętam, nie wiem co kto z kim więc dla mnie to odwieczny problem jeśli w filmie gra więcej niż dwóch głównych bohaterów:)
Tylko ktoś naprawdę odważny jest w stanie dociekać prawdy o sobie, zmierzyć się ze swoimi słabościami, zmienić utrwalone nawyki. Czy warto? Trzeba odwagi, by nie stchórzyć przed życiem. Ale nie ma innego sposobu, jeśli chcemy stać się jego bohaterami.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

• Pochwały:106

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez SimpleMan » 29 Gru 2012, 16:47

"Hobbit: Niezwykła podróż" - Byłem wczoraj na tym w kinie. I naprawdę było warto. Jackson zrobił kolejne 'arcydzieło' na poziomie Władcy Pierścieni. Mam tylko nadzieję, że dalsze części będą trzymały ten poziom :)
'She sleeps in a chair, in her sad America...'

Awatar użytkownika
SimpleMan

• Miejscowość:Ålesund

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez Arsen » 29 Gru 2012, 17:28

Nad Życie - nie spodziewałem się czegoś specjalnego ale ot tak sobie obejrzałem i muszę powiedzieć że mimo że film nie jest jakoś zrealizowany świetne, jest to taki prosty zwyczajny, czasem banalny film, ale prostotą i wielkością historii Agaty Mróz zawartej w tym filmie rozkłada na łopatki, prawdziwy życiowy dramat. Dla tych którzy lubią sobie popłakać na filmie myślę że jest to dobry wyciskach łez. W jednej ze scen [tyci spojler] gdy wychodziła do parku przed szpital i muzyka w tle, nasuwały się wtedy rozkminy życiowe. Bołądź i Żebrowski dobrze dobrana para do filmu i Stenka jak doktor , to jej jakby poświęcenie się sprawie tylko nie wiem czy to było tak na prawdę czy ukolorowane dla filmu.
dezinformacja i dezorganizacja

Awatar użytkownika
Arsen
Absolwent

• Pochwały:34

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez mniszka » 29 Gru 2012, 21:28

Ja ostatnio powrocilam do polskiej klasyki, widzialam "Symetrie"- polecam. A co to za film ten Bejbi blus? Galerianki tez ogladalam- swietne:)

Awatar użytkownika
mniszka

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez Maggie17 » 31 Gru 2012, 02:08

,,Kochankowie z księżyca" - Świetne! Styl filmu niecodzienny i w sumie taki jak lubię. Bardzo polecam.
Music is the best solution to any problem.
♪♫

Awatar użytkownika
Maggie17

• Miejscowość:Kraków
  • Pochwały:3

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez Bazyl. » 31 Gru 2012, 19:21

Grave Encounters
Szczerze mówiąc, to niezła komedia. XD
Nie zakładaj nic z góry. - Don Miguel Ruiz

Awatar użytkownika
Bazyl.

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez Arsen » 02 Sty 2013, 21:42

Operacja Argo - dobry film, trochę typowej hollywoodzkiej akcji która no czasem staje się nudna ale film uczy.. uczy historii, dzięki niemu zagłębiłem się bardziej w sprawie Irańskiej i zachęciło do poczytania, poszerzenia wiedzy. 8/10
dezinformacja i dezorganizacja

Awatar użytkownika
Arsen
Absolwent

• Pochwały:34

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez above_beyond » 03 Sty 2013, 12:47

mniszka napisał:Ja ostatnio powrocilam do polskiej klasyki, widzialam "Symetrie"- polecam. A co to za film ten Bejbi blus? Galerianki tez ogladalam- swietne:)

bejbi blues mają jutro premierę, więc wtedy będzie można coś więcej powiedzieć :-)
Ogólnie to film o dziewczynie, która ma dziecko tak for fun, bo taka jest moda i do tego niezły sposób na nudę. Mocno kontrowersyjne, ciekaw jestem wykonania.

Awatar użytkownika
above_beyond

Użytkownik zbanowany

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez rosaria1989 » 04 Sty 2013, 20:22

stay alive

Awatar użytkownika
rosaria1989

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez Wampirka » 05 Sty 2013, 19:11

Jak urodzić i nie zwariować - przeciętny, dupy nie urywa
TED - tak się zachwycają, a zachwycający nie był. Zwykła komedia romantyczna, która nawet porządnie mnie nie rozbawiła.

-- Dodano 05 Sty 2013, 20:14: --

Jak urodzić i nie zwariować - przeciętny, dupy nie urywa
TED - tak się zachwycają, a zachwycający nie był. Zwykła komedia romantyczna, która nawet porządnie mnie nie rozbawiła.
Bądź cudowny w swej niedoskonałości.

Awatar użytkownika
Wampirka

• Miejscowość:Tomaszów Maz.
  • Pochwały:5

Co ostatnio oglądałeś?

Nieprzeczytany postprzez above_beyond » 06 Sty 2013, 09:47

Byłem w końcu wczoraj na tym filmie "Bejbi blues" i moim zdaniem jest to naprawdę dobry film. Wiadomo, przesadą byłoby nazywać go arcydziełem, ale mimo wszystko fabuła jest interesująca, młodzi aktorzy trzymają poziom i sam temat filmu zasługuje na duży plus. Taka miła odmiana po ciągłych polskich komediach, które tylko ogłupiają.

Awatar użytkownika
above_beyond

Użytkownik zbanowany