Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1372835 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Co mam zrobić zeby ktoś mnie pokochał? :(

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

Nieprzeczytany postprzez nasturcja » 03 Maj 2010, 11:05

Witam!
Mam, można powiedzieć tylko 16 lat, ale czuje w sercu wieeelką pustkę... Chciałabym znaleść kogoś, kago pokocham na zawsze i przedewszystkim kto mnie pokocha...- brzmi banalnie, jak z ust "Głupiej" nastolatki... Ale ja mówie jak najbardziej powarznie. Chciałabym żeby ktoś mnie prztulił z prawdziwym uczuciem... Nigdy nie miałam chłopaka, a nawet przyjaciela. Nie wiem co jest ze mną nie tak. Nie uważam się za osobę brzydką, ani głupią... Nie wychodze zbyt często z domu, więc nie poznaje wielu osób- i to jest pewnie błąd. Ale nie mam z kim wychodzić... na nocne imprezy rodzice mnie nie puszczą... a w dzien to idę z koleżanką się np. gdzieś przejść, i też nie ma tam możliwości poznania kogokolwiek... ;( Nie wiem co mam robić żeby nie popaść w depresje... bo to już nie jest dla mnie śmieszne... czuje się okropnie ;( !!!
Co mam robić?!
P.s. Tylko proszę nie piszcie np. wyjdz z domu...-bo ja nie wiem jak to zrobić, skoro nie mam z kim... sama sie nie odważe... :(
Ostatnio edytowany przez Wulf 14 Maj 2010, 16:16, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Przenoszę do Problemów.

nasturcja

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Nejvii » 04 Maj 2010, 14:16

Pisząc swoją radę nie miałam na myśli żeby chodzić z uniesioną głową i czekać aż jakiś chłopak przyjdzie i wyzna Ci miłość...
Chodziło raczej o poznawanie nowych ludzi, nawiązywanie nowych znajomości i bez nacisków rozwijanie czegoś. Nie szukanie nowych znajomych z myślą że to będzie ten wymarzony...
    Masz koszulkę z Kurtem.
    I nawet ci do twarzy,
    nawet ci do twarzy z trupem...
    Poproś go niech ci powie dziś chociaż słowo...

Awatar użytkownika
Nejvii

• Miejscowość:Hell ^__^'
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 04 Maj 2010, 14:16

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez alexia » 04 Maj 2010, 14:30

Nejvii napisał:Chodziło raczej o poznawanie nowych ludzi, nawiązywanie nowych znajomości i bez nacisków rozwijanie czegoś. Nie szukanie nowych znajomych z myślą że to będzie ten wymarzony...

O,to podstawa. Nie możesz poznawać nowych ludzi, (chłopaków) z tą jedyną główną myślą w głowie, ''To pewnie ten juedyny!!'' Wtedy to krzyżyk na drogę.
“The world is balanced on a knife edge of destruction every single day. You accept that, and you can just get on with things.”
— Sherlock Holmes, Elementary

My body is being held together with whiskey, nicotine, duct tape and a little bit of hope...

Awatar użytkownika
alexia

• Pochwały:56

Re: Co mam zrobić zeby ktoś mnie pokochał? :(

Nieprzeczytany postprzez Interceptor » 04 Maj 2010, 16:53

TheBeast666 napisał:Uwierz czymś takim człowiek nie nabierze doświadczenia w szukaniu miłości.

Przyrównałeś miłosc, do owocu na drzewie, tego się tak nie znajduje, tego trzeba się nauczyc, a nie rozwijając swoich relacji z chłopakami, nigdy się nie nauczy tego. Mam Tobie wierzyc, rozumiem, że masz wszystko już za sobą i z tej pozycji się do mnie zwracasz?

Awatar użytkownika
Interceptor

• Miejscowość:Bydgoszcz

Nieprzeczytany postprzez Shunra » 04 Maj 2010, 23:53

Jak w końcu przestaniesz jęczeć i płakać nad swoim smutnym losem, a zajmiesz się jakimkolwiek działaniem na rzecz jego poprawy - przestaniesz myśleć obsesyjnie o tej miłości i wtedy ją znajdziesz. Nie doczytałam do końca Światłocienia ale ma rację, jego słuchaj.
Sunlight over me no matter what I do. FF

Awatar użytkownika
Shunra

• Miejscowość:The Meeting Place
  • Pochwały:5

Nieprzeczytany postprzez Nessie » 05 Maj 2010, 11:57

Tak jak pisali już inni, nie szukaj miłości na siłę ;) A jak nie będziesz odważna to nowych znajomych raczej nie zdobędziesz, Postaraj się byc bardziej otwarta i cześciej wychodź gdzieś z koleżankami, a na pewno poznasz jakiś fajnych ludzi. ;)
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem.

Awatar użytkownika
Nessie

• Pochwały:2

Nieprzeczytany postprzez Mad Dog » 05 Maj 2010, 12:03

Co zrobić, żeby ktoś Cię pokochał? To proste - bądź sobą i nie szukaj miłości na siłę, bo tym bardziej jej nie znajdziesz.
Club hoes!
How far will you go?
Just to be a part of my DJ show!

Awatar użytkownika
Mad Dog

• Miejscowość:Kraków
Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez nasturcja » 05 Maj 2010, 15:12

Dzięki... postaram się zastosować do, bynajmniej niektórych, rad. ;]

nasturcja

Nieprzeczytany postprzez Niunia23 » 06 Maj 2010, 00:00

Ja też późno miałam swojego pierwszego chłopaka. Nie szukaj na siłę. Napewno w szkole masz koleżanki a tym bardziej kolegów. Może zacznij od szkoły. Nawiązuj jakieś znajomości przez koleżanki. Ja kiedyś jak byłam w szkole i podobał mi się pewien koleś to to obserwowałam z kim się zna ode mnie z klasy. I na przerwach przebywałam z nimi a jak podszedł to podał rękę i się przedstawił. Później byliśmy na cześć i tak od słowa do słowa i było ok. Może tak spróbuj.
Życzę powodzenia

Niunia23

Nieprzeczytany postprzez Filth » 07 Maj 2010, 19:27

Nic na siłę ;) w swoim czasie się taki znajdzie :) nie myśl cały czas o tym żeby znaleźć kogoś takiego, poprostu bądź i spotykaj się ze znajomymi itp. :) jesteś młoda więc wielu ludzi jeszcze poznasz :)
"Żyć to znaczy powoli umierać" Cliff Burton

Awatar użytkownika
Filth

Re: Co mam zrobić zeby ktoś mnie pokochał? :(

Nieprzeczytany postprzez wrażliwe serduszko » 08 Maj 2010, 00:37

Siemka.. Mam 16 lat może i to nie wiele ale chciałabym kogoś pokochać z wzajemnością.. Mój ostatni chłopak był 7 lat starszy odemnie.. Pokochałam go.. Dzięki niemu poznałam sporo sekretów które występują w związku a o których wcześniej nie wiedziałam.. Ale ta miłość bardzo szybko przerodziła się w ból i cierpienie.. Dowiedziałam sie o nim sporo ciekawych rzeczy.. m.in. to że nie mógł sie ze mną spotkać bo był z inną i takie tam różne.. Za długo by pisać.. Denerwowało mnie to że wolał pisac o swoich problemach z moją przyjaciółką jego byłą.. A nie ze mną.. Prawdę mówiąc ja nie znałam jego on do końca nie znał mnie.. Strasznie mnie zranił swoim zachowaniem.. Teraz jestem strasznie uprzedzona do chłopaków.. Boję się zaryzykować.. Jak słyszę że podobam się jakiemuś chłopakowi.. Od razu uważam to za blef i głupi dowcip.. Boję się tego że jak spotkam tą prawdziwą miłość to ją odrzucę bo będę się bała że znowu będę cierpiała.. Przez niego boję się miłości.. Boję się tego że ten którego pokocham zrani mnie tak jak on.. Boję się że znowu to z przyjaciółką będzie rozmawiał o swoich problemach a nie ze mną.. Że ja będę tylko tą osobą której mówi kocham co nawet nie wiadomo czy jest prawdą.. Nie wiem co mam robić.. Teraz zaczyna się wybór szkoły.. Może się zdarzyć że pojawi się jakaś miłość lub zauroczenie.. I co wtedy..? Co mam robić..? Nie chce znowu cierpieć i czuć tego bólu w sercu..;(;(;(;(

wrażliwe serduszko

Nieprzeczytany postprzez CzarnaPantera » 09 Maj 2010, 14:55

Jeżeli chcesz kogoś znaleźc po prostu przestań szukac. Zazwyczaj gdy nikogo nie chcemy to wtedy przychodzą. Dlaczego sądzisz, że musisz kogoś poznac aby Cię pokochał? Rozejrzyj się, może obok jest osoba, która z miłą chęcią się Tobą `zajmie`. Idąc ulicą obdarzaj chłopaków uśmiechem. Gdy nie masz z kim wyjśc spróbuj wziac ksiażkę i usiasc na ławce w parku? Byc może jakiś przystojniak zapragnie się dosiąc i porozmawiac z Tobą?
Bo piękne jest to, co nas różni od innych....
● ● ●
`Bo w internecie najważneijsze są słowa i wyobraźnia.`

Proszę, głosujcie!
http://www.swiatobrazu.pl/fotoblog/inde ... o=pyjandnh

Awatar użytkownika
CzarnaPantera

Nieprzeczytany postprzez master_jedi » 12 Maj 2010, 21:14

"Ktoś"? Ktokolwiek? Nie bądź aż taką desperatką, bo żul się zakocha i będziesz miała swoją miłość...

Miłość spotyka się nagle, niespodziewanie. Miałem tyle samo lat co ty, kiedy spotkałem swoją pierwszą i przy okazji aktualną dziewczynę ;) Też się nigdzie nie ruszałem, a ta istotkę poznałem w moim domu ^^ Śmieszne, bo nie chcieliśmy się na początku poznać, a jak już się ujrzeliśmy, od wzroku nie mogliśmy oderwać ;p
No pewnie! A jeżeli się nie znajdzie to znaczy, że po prostu na nią nie zasługujemy, co nie?

No ba :P Kara boża waść panie, kara ;p I nie wiem, ile to dzisiaj jest samotnych 40latek, które nie zostały porzucone przez męża ;p A znajdź jeszcze wśród takich dziewice ;o

Dodano 12 Maj 2010, 21:15:12:
"Ktoś"? Ktokolwiek? Nie bądź aż taką desperatką, bo żul się zakocha i będziesz miała swoją miłość...

Miłość spotyka się nagle, niespodziewanie. Miałem tyle samo lat co ty, kiedy spotkałem swoją pierwszą i przy okazji aktualną dziewczynę ;) Też się nigdzie nie ruszałem, a ta istotkę poznałem w moim domu ^^ Śmieszne, bo nie chcieliśmy się na początku poznać, a jak już się ujrzeliśmy, od wzroku nie mogliśmy oderwać ;p
No pewnie! A jeżeli się nie znajdzie to znaczy, że po prostu na nią nie zasługujemy, co nie?

No ba :P Kara boża waść panie, kara ;p I nie wiem, ile to dzisiaj jest samotnych 40latek, które nie zostały porzucone przez męża ;p A znajdź jeszcze wśród takich dziewice ;o
"How do you prove that you exist...?
Maybe we don't exist..."
- Vivi Ornitier

Awatar użytkownika
master_jedi
Absolwent

• Pochwały:37

Nieprzeczytany postprzez eVVil » 12 Maj 2010, 21:22

nasturcja napisał:powarznie.
nasturcja napisał:odwarze
nasturcja napisał:znaleść
nasturcja napisał:przedewszystkim

okej, nie powinnam, ale nie mogłam się powstrzymać.

nasturcja napisał:Chciałabym znaleść kogoś, kago pokocham na zawsze i przedewszystkim kto mnie pokocha...- brzmi banalnie, jak z ust "Głupiej" nastolatki

trochę tak. każdy chce być kochanym zawsze na zawsze, ale to nie jest tak, że powiesz i już się robi.

nasturcja napisał:Tylko proszę nie piszcie np. wyjdz z domu..

do wszystkiego jest potrzebny twój zapał a nie siedzenie na tyłku i użalanie się, bo to przecież nie pomoże w niczym. jeżeli mamy ci nie radzić, żebyś wyszła z domu, to nie, ale w nim na pewno nie spotkasz tego jedynego, bo tłum przystojnych facetów nie przyleci pod okno ci wyśpiewywać twojego imienia.
z całym szacunkiem, ale myślę, że w tej sprawie jesteś sama problemem na swojej drodze. masz 16 lat. fakt, w tym wieku zaczyna brakować drugich połówek, ale myślę, że za bardzo dramatyzujesz.

ach i jeszcze jedno. do poznania partnera nie potrzebne są nocne imprezy.
hit the ground, baby, hit the ground and run.

Awatar użytkownika
eVVil

• Pochwały:3

Nieprzeczytany postprzez nothing » 14 Maj 2010, 14:08

nie czytam tego co napisales/napisalas. odpowiem na pytanie z tematu.
co masz zrobić? bądź sobą. i nie szukaj jej na sile. przyjdzie sama.
no place for weaknees.
only the hard. only the strong.

Awatar użytkownika
nothing

• Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez FemmePerdue » 14 Maj 2010, 15:59

http://demotywatory.pl/1541389/Milosc

+ to, co napisali moi poprzednicy. ;)

Btw. Ja mam ponad 18ście lat i jeszcze nie znalazłam Tego Jedynego, poczekamyyyy!
Zakochani w sobie, wokół same lustra otaczają ich
nie widzą nic, nie słyszą nic, nic nie czują...

Awatar użytkownika
FemmePerdue