Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1382840 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

t

ciasna pochwa

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

ciasna pochwa

Nieprzeczytany postprzez Dominikaa » 23 Sie 2007, 19:09

Raz podczas stosunku z moim chlopakiem doszlo do malego wypadku, poniewaz peklo cos w jego penisie, nic powaznego ale poszedl do urologa i bolalo go kilka dni, nie kochalismy sie przez nastepne 2 miesiace.
Teraz chcemy sprubowac jeszcze raz, lecz on mysli ze cos jest nie tak z ukladem mojej pochwy. Twierdzi ze ta kosc jest za nisko co utrudnia wejscie i boi sie ze znowu sie cos stanie z jego penisem. czy naprawde moze byc cos nie tak z moja pochwa, i powinnam pojsc do doktora? bo ja pierwszy raz slysze taka mozliwosc.
Chcialabym umrzec z Milosci

Awatar użytkownika
Dominikaa

• Miejscowość:za Oceanem

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Re: ciasna pochwa

Nieprzeczytany postprzez cukinka :) » 23 Sie 2007, 19:21

ja też pierwszy raz slyszę o takim przypadku, ale do lekarza nie zaszkodzi isć , bo roznie to bywa.
Nie prowokuj mych ust czerwieni,
nie sobie jesteśmy przeznaczeni.

Awatar użytkownika
cukinka :)
Absolwent

• Miejscowość:Tołuń :)
  • Pochwały:7

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 23 Sie 2007, 19:21

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez ketoprom » 23 Sie 2007, 19:24

przejść się nie zaszkodzi ;]

Nie uprawiaj miłości francuskiej, bo jak połkniesz to kanibalizm, a jak wyplujesz to aborcja.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
S. Lem

Awatar użytkownika
ketoprom

• Miejscowość:stolnica

Nieprzeczytany postprzez iselin » 23 Sie 2007, 19:28

Jeśli mu coś "pękło", to przypuszczalnie nie jest to wina Twojej wadliwej budowy, tylko facet najprawdopodobniej miał albo za krótkie wędzidełko, albo stulejkę. Ale jeśli tak było, to urolog pewnie już to zauważył i rozwiązał problem, więc przykra sytuacja nie powinna się powtórzyć.
Ale oczywiście nie można w 100 procentach wykluczyć, że z Twoją budową jest coś nie tak, jak powinno być - choć takie przypadki są niezwykle rzadkie u kobiet - więc tak jak pisały poprzedniczki, nie zaszkodzi zasięgnąć opinii lekarza.

Awatar użytkownika
iselin

Nieprzeczytany postprzez iselin » 23 Sie 2007, 19:29

Jeśli mu coś "pękło", to przypuszczalnie nie jest to wina Twojej wadliwej budowy, tylko facet najprawdopodobniej miał albo za krótkie wędzidełko, albo stulejkę. Ale jeśli tak było, to urolog pewnie już to zauważył i rozwiązał problem, więc przykra sytuacja nie powinna się powtórzyć.
Ale oczywiście nie można w 100 procentach wykluczyć, że z Twoją budową jest coś nie tak, jak powinno być - choć takie przypadki są niezwykle rzadkie u kobiet - więc tak jak pisali poprzednicy, nie zaszkodzi zasięgnąć opinii lekarza.

Awatar użytkownika
iselin

Nieprzeczytany postprzez Kotka. » 23 Sie 2007, 23:36

uważam, że to nie Twoja wina, ale warto się upewnić ;)
"Dziki uniesie Cię wiatr... upuści Cię nagle - uderzysz... ufałeś mu tak..."

Awatar użytkownika
Kotka.

Nieprzeczytany postprzez justysiajustyna » 23 Sie 2007, 23:42

Pochwa jest bardzo elastyczna i może bardzo się rozciągać, więc tu nie ma raczej problemu. A co do tych kości? Też wątpie, by to było problemem. Ale pójdź do lekarza, nic nie stracisz. A lekarz nie powiedział Twojemu chłopakowi, dlaczego tak się stało? Powinien wiedzieć, co było przyczyna..
...Czasem wystarczy sekunda, by kogos poznać, a całe zycie, by zapomnieć...czasem i to za mało...

Awatar użytkownika
justysiajustyna

• Miejscowość:z miasta;)

Nieprzeczytany postprzez ukasz » 24 Sie 2007, 01:33

coś mu pękło w penisie, bo masz zaciasną pochwe?! Nie mozliwe:D Poprostu, wstydzi się tego i chce zwalić winę na Ciebie :) Pozdrwiam:)
"...Zapmnieć- nie ma mowy
Być razem- nie ma mowy
Wyrzucić- nie da rady...
bo... w sercu Ciebie mam..."

Normalsi - Nie ma mowy

Smutny?! Baaardzo.............. =(((

ukasz

• Miejscowość:Wrocław

Nieprzeczytany postprzez Sharp_I » 24 Sie 2007, 01:46

ukasz napisał:bo masz zaciasną pochwe?! :)

ja przy stosunku tez mam za ciasna pochwe xD nie chce sie za cholere rozciagnac :? albo za mało sie kocham...
"I płyną chwile, niby inne, a takie same."

Awatar użytkownika
Sharp_I

• Miejscowość:Moja Dzielnica

Nieprzeczytany postprzez gabrielaaa » 24 Sie 2007, 11:30

Hej! Ja też miałam kiedyś problem z włożeniem penica do mojej pochwy i też myślałam że to ta kość. Ale przestałam sie tym stresować i zaczęliśmy używać oliwki takiej dla dzieci i smarujemy penisa i pochwę dzięki czemu on się tak gładko wślizga. I nie boli. Spróbujcie. I włóżcie go partiami nie tak na szybko.
Najgorsze jest to, że w chwilach dla nas najgorszych, musimy jeszcze znosić samego siebie...

gabrielaaa

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez Eart » 24 Sie 2007, 11:38

nic mu nie będzie, jeśli by była za ciasna to by bolało ciebie bardziej...
ŻOŁNIERZE HARDCORU WALCZĄ DO OPORU!

Awatar użytkownika
Eart

• Miejscowość:Bielsko-Biały ;)

Nieprzeczytany postprzez sukkubus » 24 Sie 2007, 14:54

...
Ostatnio edytowany przez sukkubus, 04 Cze 2009, 15:01, edytowano w sumie 1 raz

sukkubus

Nieprzeczytany postprzez Ereszkigal » 24 Sie 2007, 15:25

a ja bym chciała mieć odrobinę ciaśnieszą pochwę :lol:

zaklej gumą do żucia duuuuużo gumy :lol:

coś mu pękło w penisie, bo masz zaciasną pochwe?! Nie mozliwe:D Poprostu, wstydzi się tego i chce zwalić winę na Ciebie

też mi się tak wydaje wątpliwą jest sprawą to byś Ty mogła być przyczyną problemu
"Obawiać się trzeba nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Awatar użytkownika
Ereszkigal
Absolwent

• Pochwały:4

Nieprzeczytany postprzez sukkubus » 24 Sie 2007, 16:54

...
Ostatnio edytowany przez sukkubus, 04 Cze 2009, 14:59, edytowano w sumie 1 raz

sukkubus

Nieprzeczytany postprzez Dominikaa » 24 Sie 2007, 18:39

justysiajustyna napisał: A lekarz nie powiedział Twojemu chłopakowi, dlaczego tak się stało? Powinien wiedzieć, co było przyczyna..

lekarz powiedzial ze tak sie kazdemu moze stac co jest nie ostrozny i za bardzo szaleje w lozku, i tak wlasnie bylo w naszym przypadku xD nie umie tego wytlumaczyc, musialabym pokazac jak to sie stalo. a stalo sie to przezemnie i przez niego dlatego ze to byl moj pierwszy raz dlatego tez moze bylo ciasno i tez moj chlopak za bardzo szalal i sie cieszyl i bum :D heh

a jezeli bym sie zdezycydowala pojsc do lekarza o co prosi mnie moj chlopak, to jak mam wytlumaczyc to lekarzowi? to bedzie moja pierwsza wizyta wiec sie troche stresuje jak to bedzie wygladac. i lepiej wybrac pania czy pana doktora?
dzieki za odpowiedzi wszystkie
Chcialabym umrzec z Milosci

Awatar użytkownika
Dominikaa

• Miejscowość:za Oceanem