Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1372175 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Chłopak nie chcę się ze mną spotykać

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

Nieprzeczytany postprzez Rangels » 08 Sie 2011, 18:52

Witajcie!
Jestem z chłopakiem ponad półtora roku. Nie licząc faktu, że ze mną zerwał na pewien czas. Jednak dwa tygodnie temu wróciliśmy do siebie. Problem polega na tym, że on nie chce się ze mną widywać. Ubłagam ostatnio dwa spotkania po dwie godziny i tyle..więcej go już nie widziałam. Nie widzieliśmy się prawie dwa miesiące, byłam pewna, że jak wróciliśmy do siebie to nie będzie mogli, że tak powiem "oderwać" się od siebie. Jest jednak inaczej. Drugi problem jest taki, że chciałam pouczyć się na wakacjach matematyki, bo mam straszne zaległości, a już teraz czeka mnie ostatnia klasa LO, kiedy poprosiłam Go o pomoc (studiuje matematykę) to zaczął się wykręcać. Ok, zrozumiałam, ale dlaczego tak bardzo unika ze mną spotkań? Gdyby nie te dwa ostatnie, które uprosiłam, w ogóle byśmy się nie zobaczyli. Dlatego rozmawiałam z Nim na poważnie o tym, ale ciągle słyszę to samo: "mam pracę, a po niej jestem zmęczony i nie mam siły się z Tobą spotykać" . Spróbowałam więc pisać do Niego sms-y oczywiście po pracy, jednak odpowiadał na nie niechętnie. Dlatego też zwróciłam mu na to uwagę, a on dał mi do zrozumienia, że powinnam się cieszyć, że w ogóle chce ze mną chodzić, i za ten sam fakt powinnam była być mu wdzięczna. Tylko co to jest za związek?
Rozumiem, że ma pracę, ale nie siedzi w niej przecież ze 12 czy więcej godzin. Chciałabym się z Nim spotykać jak dawniej, ale on tego nie chce. Dał mi do zrozumienia, że lepiej mu się żyje, jak mnie nie ma przy Nim. Jak dwa miesiące temu mnie zostawił, to teraz powiedział mi, że miał zasłużony urlop.
Co mam zrobić by znowu zwrócił na mnie swoją uwagę? Bo mam wrażenie, że jestem dla Niego mało ważna.

Rangels

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez ema » 08 Sie 2011, 18:58

Kopnąć w d*pę i nie żebrać o jego względy.
Przecież wyraźnie dał Ci do zrozumienia - ciesz się, że z nim jesteś zamiast wybrzydzać. Jak jest taki 'wspaniały' to radziłabym zachować się szlachetnie i odstąpić go innym potrzebującym, bardziej godnym jego osoby. Niech sp....
Już niedługo wszystko się zmieni.

Awatar użytkownika
ema

• Pochwały:26

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 08 Sie 2011, 18:58

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez lasica » 08 Sie 2011, 19:05

Zostaw go a zobaczysz że za niedługo wruci do ciebie jak pies.Daj mu do zrozumienia że poradzisz sobie bez niego a on jest Ci niepotrzebny.
Smutno mi bo jointy pale zajebiśc*e mi jest kochani ziomale

Awatar użytkownika
lasica

• Miejscowość:wrocław
Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez vetus » 08 Sie 2011, 23:30

Facet Cię olewa, a Ty miękniesz.

Kopnij go w dupsko i tyle. Albo wróci z podkulonym ogonem i sam zacznie się starać o Ciebie, albo nie wróci i tyle po nim :)

Awatar użytkownika
vetus
Kumpel

• Pochwały:69
  • Ostrzeżenia:1

Nieprzeczytany postprzez Kropka. » 09 Sie 2011, 00:12

Co za delikwent... Na pewno bardzo go kochasz, ale w swej miłości nie zapominaj o samej sobie. Związek bez widywania się (jeśli są takowe możliwości) nie jest normalny. Twój Ukochany również w weekendy jest wielce zmęczony? Dlaczego chciał do Ciebie wrócić?
Tak jak moi poprzednicy, sugeruję, żebyś zakończyła ten związek, o ile nie uda Ci się przywołać swojego partnera do normalności.
Rangels napisał:powinnam się cieszyć, że w ogóle chce ze mną chodzić

To mnie rozbiło... Za kogo on się uważa.

Autor postu otrzymał pochwałę
Never thought I'd need so many people

Awatar użytkownika
Kropka.

Puchar

• Pochwały:19

Re: Chłopak nie chcę się ze mną spotykać

Nieprzeczytany postprzez Wyrafinowana » 09 Sie 2011, 06:06

uwaga,teraz bedzie prawda objawiona (ktora kiedys kwestionowalam i szukalam usprawiedliwien dla tych zalosnych chlopcow, ale pozniejsze wlasne doswiadczenie sklonilo mnie do zmiany zdania):

kochajacy facet pragnie kontaktu z ukochana kobieta. i chocby pracowal na 2 etaty, chocby mial przemierzyc pol kraju, chocby mial pokonac dinozaura a potem pozrec jego nerki, to zrobi wszystko co w jego mocy, by sie z kobieta spotkac. nawet jak mu sie nie uda od razu, to bedzie probowal, bo mu zalezy, bo mu ciezko/smutno bez swojego "promyczka". AMEN!

Awatar użytkownika
Wyrafinowana
Absolwent

Nieprzeczytany postprzez ema » 09 Sie 2011, 09:14

Wyrafinowana napisał:uwaga,teraz bedzie prawda objawiona (ktora kiedys kwestionowalam i szukalam usprawiedliwien dla tych zalosnych chlopcow, ale pozniejsze wlasne doswiadczenie sklonilo mnie do zmiany zdania):

kochajacy facet pragnie kontaktu z ukochana kobieta. i chocby pracowal na 2 etaty, chocby mial przemierzyc pol kraju, chocby mial pokonac dinozaura a potem pozrec jego nerki, to zrobi wszystko co w jego mocy, by sie z kobieta spotkac. nawet jak mu sie nie uda od razu, to bedzie probowal, bo mu zalezy, bo mu ciezko/smutno bez swojego "promyczka". AMEN!

Dla niektórzych smutne ale niestety prawdziwe...
Zgadzam się w 100%...
Już niedługo wszystko się zmieni.

Awatar użytkownika
ema

Nieprzeczytany postprzez Wala » 09 Sie 2011, 09:29

Rangels, może to będzie dla ciebie trudne, bo ewidentnie jesteś w tym związku stroną bardziej zaangażowaną, ale powinnaś zakończyć ten związek. Nie olać, przestać się interesować, tylko spróbować się umówić, powiedzieć to co napisałaś w poście, jak się czujesz i tak dalej i, że dłużej już tak nie chcesz i zakończyć związek. Jeśli po raz kolejny nie będzie chciał się spotkać to zadzwoń i powiedz, że chciałaś się spotkać, bo miałaś ważną sprawę i tu też powiedz jak się czujesz i, że nie chciałaś załatwiać tego przez telefon, ale bla bla bla... Nie ma co dłużej trwać w takim związku, może on coś zrozumie i jeszcze będziecie razem, może nie zrozumie nic i to będzie definitywny koniec. Czas pokaże.

Nie wstydzę się przyznać, że widziałam więcej penisów i wagin niż większość prostytutek...

Jestem pielęgniarką. A jakie jest Twoje usprawiedliwienie?

Awatar użytkownika
Wala

• Pochwały:30

Nieprzeczytany postprzez johanneskate » 09 Sie 2011, 13:43

Rangels, koleś zlewa Cię ciepłym moczem. Pomyśl, jeśli masz troszkę godności, to nie inwestuj więcej w takiego człowieka, bo nie warto. Chyba że zarabia po kryjomu pieniądze żeby Cię zabrać na wycieczkę dookoła świata, albo buduje willę w czasie gdy się nie widzicie. Ale wierzyć mi się nie chce żeby było możliwe że coś takiego robi po tym Twoim opisie.

Zerwij z nim.
Czasem mam wrażenie, że całe życie czekam na coś, co nigdy się nie wydarzy.
Zaczynam widzieć dźwięki i słyszeć kolory.

Awatar użytkownika
johanneskate
Administrator

• Pochwały:85

Nieprzeczytany postprzez heill » 09 Sie 2011, 16:25

Rangels napisał:Dał mi do zrozumienia, że lepiej mu się żyje, jak mnie nie ma przy Nim.

Daj sobie z nim spokój i zerwij z nim. Nie rób sobie dalej nadziei, bo i tak nic z tego nie będzie. Wiem, że to smutne i bolesne, ale niestety prawdziwe.
Życie pisze najbardziej oryginalne, najbardziej komiczne, a jednocześnie najbardziej dramatyczne scenariusze.

Awatar użytkownika
heill

• Pochwały:20

Nieprzeczytany postprzez Rangels » 09 Sie 2011, 18:00

Kropka. napisał:Twój Ukochany również w weekendy jest wielce zmęczony? Dlaczego chciał do Ciebie wrócić?

W weekendy ma wolne, kiedy poprosiłam go o to, aby do mnie przyjechał wytłumaczył mi, że niestety nie może, bo od tygodnia samochód jest popsuty, a autobusów praktycznie nie ma.
Może powinnam dać mu czas, aby to wszystko dokładnie przemyślał? Pomimo wszystko szkoda mi zakończyć ten związek..

Rangels

Nieprzeczytany postprzez tomasz1410 » 09 Sie 2011, 18:42

Olej go i kopnij go w d**e, jak zacznie do ciebie się odzywać to znaczy że coś do ciebie czuje, a jak nie to tego światu pół światu.
na błędach się ucz,
i ich nie powtarzaj,
dzięki temu będziesz
szedł przez życie jak
buldożer.

tomasz1410

Nieprzeczytany postprzez Neosha » 09 Sie 2011, 18:46

Ściemnia, ściemnia i jeszcze raz ściemnia. Nie wiem po co On tak kłamie Tobie, skoro nie zamierza być z Tobą a jednak jesteście ze sobą. Ja bym na Twoim miejscu chciała się dowiedzieć dlaczego on kontynuuje ten związek, jeśli nie zamierza się z Tobą spotykać, bo jest wielce zmęczony i nie ma czasu. Napisz czy powiedz Mu to przez telefon wprost. Będzie się wykręcał czy robił Ci łaskę, to kopnij Go w tyłek.
Związek nie polega na tym, byś codziennie prosiła Go o spotkanie. To On powinien zabiegać o to. Jest inaczej, więc jest źle i nie wydaje mi się, żeby to coś się zmieniło.
Podziękuj temu Panu, bo taka relacja nie sprzyja Ci dobrze na nerwy.
Trzy są źródła ludzkich popędów i pragnień: dusza, rozum i ciało.
Pragnienia duszy - rodzą przyjaźń,
rozumu - szacunek,
ciała - pożądanie.
Dopiero połączenie tych trzech pragnień rodzi miłość. Pწ

MRS.

Awatar użytkownika
Neosha
Kumpel

• Pochwały:103

Nieprzeczytany postprzez mateusz9206 » 09 Sie 2011, 18:52

Rangels napisał: Dlatego też zwróciłam mu na to uwagę, a on dał mi do zrozumienia, że powinnam się cieszyć, że w ogóle chce ze mną chodzić, i za ten sam fakt powinnam była być mu wdzięczna. Tylko co to jest za związek?

haha, związek bez przyszłości. Już chyba wiem skąd się biorą te historie, że dziewczyny przepadają za chamami ;) Nikt z nas nie zna Ciebie, ani jego, nie doradzimy Ci i nie powiemy jak się dogadać. Co do matmy, najgorszy z niej nie jestem, jeśli będziesz potrzebowała pomocy pisz na moje gg, w ramach możliwości Ci pomogę.
lubię koty i psy.

mateusz9206

Nieprzeczytany postprzez DoMiNiSsiAxXX » 09 Sie 2011, 18:59

wiem że trudno Ci się z nim rozstać, bo go kochasz, ale nie potrzebnie się męczysz i pewnie płaczesz codziennie, nie pisz do niego i nie dzwoń, jeśli on cię kocha to wtedy zatęskni i wróci a jeśli nie to jego strata, ty zasługujesz na kogoś lepszego :)

DoMiNiSsiAxXX