Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1380697 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

chamskie piosenki o kobietach

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

Nieprzeczytany postprzez gosix » 20 Lip 2009, 19:16

często słyszę chamskie piosenki o kobietach
np.
-Gniew- 52 Dębiec
-Bogini Seksu- WZR
-Materialna Dziwka- Peja
-Suczki- Ascetoholix

narusza to waszą inteligencję? moją tak! i aż krew mnie zalewa, gdy coś takiego słyszę.
takie piosenki mówią o tym, że kobiety tylko lecą na pieniądze i się kur*ią, albo nawet czasem z tekstu wynika, że kobieta jest stworzona tylko po to, by ładnie wyglądała i miło się ją dotykało, itp!
czy faceci naprawdę tak myślą? czy może chcą pokazać, kto jest lepszy, kto wierniejszy?
nurtują mnie te pytania.
czekam na Wasze opinie.
No bo co Pan zrobisz? No nic Pan nie zrobisz, no bo co Pan zrobisz?

Nie graj cynika na siłę. Mało Ci za to świat braw da!

Awatar użytkownika
gosix

Użytkownik zbanowany

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez alexia » 21 Lip 2009, 11:25

gosix napisał: mnie to wkurza.

Ciebie wkurza, kogoś innego nie.
Zresztą jak cię to tak bulwersuje, to nie musisz słuchać takich gów** piosenek.
gosix napisał:faceci słuchają takich piosenek i śpiewają je. czyż nie mam prawa być oburzona? mam!

A babki występują w klipach do takich piosenek i żyją.
Zbyt dosłownie bierzesz to wszystko do siebie.
“The world is balanced on a knife edge of destruction every single day. You accept that, and you can just get on with things.”
— Sherlock Holmes, Elementary

My body is being held together with whiskey, nicotine, duct tape and a little bit of hope...

Awatar użytkownika
alexia

• Pochwały:56

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 21 Lip 2009, 11:25

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez paulus989 » 21 Lip 2009, 11:32

Mnie osobiście takie piosenki irytują, nie znoszę ich, ale cóż...myślę, że trzeba je traktować po prostu jako (niestety chamski) żart
"Jest pewien sposób, w jaki mężczyzna patrzy na kobietę, którą kocha.
Patrzy jak chłopiec w dniu swoich urodzin,
traktuje ja jak prezent, na który czekał tak długo, żeby go otworzyć
i nie może się doczekać, jaki skarb jest w środku"

paulus989

• Miejscowość:Lubartów

Re: chamskie piosenki o kobietach

Nieprzeczytany postprzez pkd88 » 21 Lip 2009, 11:47

gosix napisał:faceci słuchają takich piosenek i śpiewają je.

to też sobie posłuchaj i pośpiewaj.
czyż nie mam prawa być oburzona? mam!

proponuję zwrócić się z pretensjami do wykonawców w/w utworów, nie do ogółu mężczyzn
Bóg Honor Ojczyzna
Image

Awatar użytkownika
pkd88

• Pochwały:3

Nieprzeczytany postprzez Wala » 21 Lip 2009, 12:01

gosix napisał:eee, przepraszam bardzo.. mnie to wkurza. Ciebie nie musi. faceci słuchają takich piosenek i śpiewają je. czyż nie mam prawa być oburzona? mam!

Ale to jest tylko piosenka, nic więcej.. W rapie nie zawsze chodzi o przekaz, czasami nawijają o niczym byleby tylko się rymowało.. To nie znaczy, że np. Peja nie ma szacunku do kobiet.. To tylko kawałek muzyki..
Nie wstydzę się przyznać, że widziałam więcej penisów i wagin niż większość prostytutek...

Jestem pielęgniarką. A jakie jest Twoje usprawiedliwienie?

Awatar użytkownika
Wala

• Pochwały:30

Nieprzeczytany postprzez reggaeman » 21 Lip 2009, 12:07

gosix napisał:często słyszę chamskie piosenki o kobietach
np.
-Gniew- 52 Dębiec
-Bogini Seksu- WZR
-Materialna Dziwka- Peja
-Suczki- Ascetoholix

narusza to waszą inteligencję? moją tak! i aż krew mnie zalewa, gdy coś takiego słyszę.
takie piosenki mówią o tym, że kobiety tylko lecą na pieniądze i się kur*ią, albo nawet czasem z tekstu wynika, że kobieta jest stworzona tylko po to, by ładnie wyglądała i miło się ją dotykało, itp!
czy faceci naprawdę tak myślą? czy może chcą pokazać, kto jest lepszy, kto wierniejszy?
nurtują mnie te pytania.
czekam na Wasze opinie.

Po pierwsze posłuchaj:
Mesajah - Każdego dnia.

Po drugie słuchaj reggae , a nie panów z łysymi głowami i pałkami przez ramię przerzuconymi.

reggaeman

Nieprzeczytany postprzez Oleandra » 21 Lip 2009, 12:51

a niby dlaczego miałoby to naruszać moją inteligencję?
Jak już, to moją kobiecą dumę, ale akurat niewiele mnie obchodzi szczekanie szczeniaków, którzy uważają kobiety za jakieś niewolnice/suki/materialistki/dziwki itd. To oni mają problem, podczas gdy ja swoją wartość znam, jak również zdaję sobie sprawę z tego, że tego typu panny łażą po tej ziemi i psują opinię ogółu kobiet, a druga strona ma tendencje do generalizowania.

Awatar użytkownika
Oleandra

• Miejscowość:Kraków
  • Pochwały:5
  • Ostrzeżenia:-2

Nieprzeczytany postprzez gosix » 21 Lip 2009, 13:34

reggaeman napisał:Po drugie słuchaj reggae , a nie panów z łysymi głowami i pałkami przez ramię przerzuconymi.

hallooo ale kto tu mówi że ja tego słucham? nie słucham peji itp. tylko znam te głupie ich piosenki.. a słucham techno, house, electro = mocnego bitu

Awatar użytkownika
gosix

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez Wala » 21 Lip 2009, 14:56

gosix napisał:nie słucham peji itp. tylko znam te głupie ich piosenki.. a słucham techno, house, electro = mocnego bitu

Eee tam. Peja też rapuje zazwyczaj do mocnego bitu. ;)

Poza tym jeśli już taka jesteś oburzona tymi kawałkami to po prostu poszukaj takich samych na facetów albo sama nagraj płytę i jedź po facetach ile wlezie. :)

Ale póki co może choć trochę zadowoli cię na przykład to:
http://www.youtube.com/watch?v=rVP7ZSsmU4Q :P

Autor postu otrzymał pochwałę
Nie wstydzę się przyznać, że widziałam więcej penisów i wagin niż większość prostytutek...

Jestem pielęgniarką. A jakie jest Twoje usprawiedliwienie?

Awatar użytkownika
Wala

• Pochwały:30

Nieprzeczytany postprzez Fragile » 21 Lip 2009, 15:06

narusza to waszą inteligencję? moją tak!

Ta, widać, że Twoją inteligencję już dawno naruszyło.

Chyba już nie masz większych kłopotów. W wielu krajach muzułmańskich kobiety są poniżane, traktowane jako własność męża. W islamie żona istnieje jedynie dla przyjemności męża. Te kobiety nie mogą się rozwieść z mężem, mogą co najwyżej prosić o rozwód. A po rozwodzie dzieci trafiają do ojca, kobieta nie ma praw rodzicielskich. Im muzułmanka jest bardziej wykształcona tym ciężej jej w życiu. Dla tych kobiet nie istnieje sukces zawodowy tylko mąż i gary. Przemoc w rodzinie i gwałt na żonie nie są karane przez prawo. Te kobiety są upokarzane. One mają się na co skarżyć. A Ciebie 'obraża' piosenka jakiejś łysej pały. Ogarnij się, dziewczyno.
Don't let me down.

Awatar użytkownika
Fragile
Absolwent

• Pochwały:8

Nieprzeczytany postprzez Monarri » 21 Lip 2009, 16:01

Znam tylko "Suczki" więc będę tylko wypowiadała się na podstawie znajomości tego kawałka. Otóż ten kawałek nie obraża mnie ani trochę bo nie jest on o mnie tylko o konkretnym typie dziewczyn tzn suczkach, który w rzeczywistości istnieje a ja do nich nie należę. I mam wrażenie, że dziewczyn które znają swoją wartość to nie obraża.
- Moje serce obawia się cierpień - Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...

Paulo Coelho Alchemik

Awatar użytkownika
Monarri

• Pochwały:4

Nieprzeczytany postprzez gosix » 21 Lip 2009, 20:59

Dorothee napisał:
Chyba już nie masz większych kłopotów.

uwierz, mam
ale chyba forum jest po to, żeby wyrażać swoje rozdrażnienia nawet, gdy są tak "błahe", jak to Ty uważasz. a tym kobietom mogę tylko współczuć, nic więcej nie zrobię. one mają takie problemy, a ja mam takie. coś jeszcze?

Awatar użytkownika
gosix

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez Pirat » 21 Lip 2009, 21:24

są piosenki różne piosenki o kobietach, są różne o mężczyznach, tematyka tekstów jest dowolna, więc nikomu nie da się zabronić wyrażać pogardy do kobiet, bądź mężczyzn. ja mam tak że jak dana muzyka mi się nie podoba to jej nie słucham
swoją drogą, spójrzmy ile powstało ballad adresowanych do kobiet ;)
gosix napisał:ale chyba forum jest po to, żeby wyrażać swoje rozdrażnienia nawet, gdy są tak "błahe",
tylko z tą błahością nie przesadzajmy, bo tematy typu "wyciskać pastę od środka czy końcówki" będą lądowały w śmietniku..
Image

Awatar użytkownika
Pirat
Przyjaciel

• Pochwały:9

Nieprzeczytany postprzez alexia » 21 Lip 2009, 22:44

Bo bez przesady,kobiety też śpiewają o facetach. I oni jakoś nie oburzają się z tego powodu, bo po co?
To jest bez sensu, jeśli oburzają cię takie teksty, to je poprostu ignoruj, a nie robisz wielkie halo.
a tym kobietom mogę tylko współczuć, nic więcej nie zrobię. one mają takie problemy, a ja mam takie. coś jeszcze?

Tylko, że niektóre problemy są trudniejsze od twojego. A z tym problemem możesz poradzić sobie sama, zacznij słuchać innej muzy, a nie polskiego hip hopu.
Przecież muzyka wyraża czyjeś poglądy, zawsze tak jest (przynajmniej w tej muzyce którą ja słucham) ale nikt nie każe ci jej słuchać, sama słuchasz takiej a nie innej muzyki a potem się denerwujesz.
Na darmo nadodatek.
“The world is balanced on a knife edge of destruction every single day. You accept that, and you can just get on with things.”
— Sherlock Holmes, Elementary

My body is being held together with whiskey, nicotine, duct tape and a little bit of hope...

Awatar użytkownika
alexia

• Pochwały:56

Nieprzeczytany postprzez gosix » 21 Lip 2009, 22:50

no przecież ile mam powtarzać że ja tej muzyki nie słucham tylko czasami przypadkowo usłyszę!
słucham techno!

Awatar użytkownika
gosix

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez anot » 21 Lip 2009, 22:51

Musisz mieć o sobie niską samoocenę, skoro obrażają Cię te piosenki. Są one skierowane do konkretnego typu kobiet, nie do wszystkich. Ale tak to jest, jak ktoś się nie umie wsłuchać w tekst. Każdy śpiewa o czym chce, nie podoba Ci się, nie musisz słuchać, proste.
m-forumowa emerytura

Awatar użytkownika
anot
Przyjaciel

• Pochwały:18