Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1377842 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Acodin - nie bierzcie tego!

W tym miejscu wypowiadamy się na tematy poważne. Nie bójmy się. Przełammy swój wstyd!

Acodin - nie bierzcie tego!

Nieprzeczytany postprzez zakazana » 05 Kwi 2008, 22:25

Właśnie przeczytałam ten post o Acodinie i "jazdach po nim". Prosze was odstawcie to ja wzielam 70 moze to nie duzo ale mnie by zabiło. Lekarz powiedzial ze gdyby moja mama nie zadzwonila po pogotowie to bym umarła. Przez 2 tygodnie byłam w szpitalu. Gdy po mnie przyjechali cały czas mdlałam i mialam plamy na calym ciele ( jak to zwykle po acodinie).A w karetce wkrecila mi sie scena z "na dobre i na zle" gdzie wcale tego nie ogladam i krzyczalam "zosiu pomoz, Zosiu ja bede zyla prawda.?" Nigdy w zyciu juz nie wezme tego swinstwa, dopiero taka bliskosc od smierci mnie uswiadomila co to ze mna robilo. Bo jaka z tego satysfakcjia, ze sie drapie po calym ciele , ze mam jakies dziwne plamy, ze wydaje mi sie ze mnie ktos goni i chce zabic.;/ Najgorsze jest to ze teraz w sprzedazy sa mocniejsze tabletki i mocnej dzialajace niz acodin za ponad 3 zł, a akodin kosztuje około 7 to pomyslcie ile teraz bedzie takich "akcji" w moim miescie nie tylko ja umieralam przez acodin moja kolezanka wziela 140 i stracila przytomnosc na 3 dnii a teraz wszystkiego nie pamieta to znaczy jak sie przebudzila nie wiedziala nawet jak sie nazywa teraz stopniowo jej wiedza wraca ale napewno nie bedzie tak jak przed acodinem. Wiec prosze was nie bierzce tego.
ty jesteś mój narkotyk lecz raczej ciężki, wiem jestem roztrzepany to prowadzi nas do klęski .

Awatar użytkownika
zakazana

• Miejscowość:---

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Acodin nie bierzcie tego.

Nieprzeczytany postprzez Renatazxcvbnm » 06 Kwi 2008, 09:00

no tak, także uważam, ż eto do niczego dobrego nie prowadzi :/ Ale nie strasz ludzi po 70 na pewno musiało ci się coś stać na początek nie bierze się więcej niż 30 :!: chociaż nie polecam tego typu zabawy, po acodinie można mieć lęki widzieć przed sobą to, czego się boimy :/ Nie opowiadam z własnych doświadczeń a z opowieści koleżanki :wink: Nie mówiąc już o biednej wątrobie :/
Żyć na świecie tak długo i przeżyć tak mało – to hańba.

Awatar użytkownika
Renatazxcvbnm

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 06 Kwi 2008, 09:00

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez Katharsis » 06 Kwi 2008, 10:16

Nareszcie ktoś madry napisal o tym cholernym Acodinie. Przyłączam sie do Ciebie i Twojego apelu. Nie bierzcie Acodinu i innych podobnych świństw.
"Prawdziwa miłość jest raną. I tylko tak ją można odnaleźć w sobie, gdy czyjś ból boli człowieka jako jego ból."

Awatar użytkownika
Katharsis

• Miejscowość:Kielce

Nieprzeczytany postprzez kaci_18 » 06 Kwi 2008, 10:35

Katharsis, zgadzam się z Tobą. NIE BIERZCIE.
Ja nigdy nie próbowałam i nie ciągnie mnie.
"Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić."

Awatar użytkownika
kaci_18

Nieprzeczytany postprzez acooto » 06 Kwi 2008, 13:19

ja pier*ole. sorry.

"70,moze to niewiele..."
"na poczatek nie wiecej niz 30.."

ludzie,jak sie czegos proboje to z glowa. to OCZYWISTE, ze moglo Ci sie cos stac po 70 tabletkach acodinu. tak samo jak staloby Ci sie cos po 70 tabletkach aspiryny, ktora nie ma w sobie zadnej efedryny,kodeiny i niczego takiego. {tylko ze acodin jest bardziej niebezpieczny,wiec tymbardziej nie nalezy brac takich ilosci.}

30 na pierwszy raz ? dla przecietnej nastolatki?
ja na pierwszy raz wzielam 17. i bylo to zdecydowanie za duzo ... moje "jazdy" opisalam pokrotce w poprzednim temacie o acodinie.

wszystko jest dla ludzi, ale z glowa !
/dla mnie nie ma takich ideałów, dla których chciałbym stracić twarz
Nie ma takiej świętej sprawy, dla której chciałbym oddać siebie

Nie ma smutku i łez
Spokojnie czekam na nowy dzien
Jestem tu żyję tu I wierzę w słońce bo ono zawsze jest
/ : )))

Awatar użytkownika
acooto

• Miejscowość:Kraków
  • Pochwały:6

Nieprzeczytany postprzez Renatazxcvbnm » 06 Kwi 2008, 13:30

acooto napisał:30 na pierwszy raz ? dla przecietnej nastolatki?
ja na pierwszy raz wzielam 17. i bylo to zdecydowanie za duzo ... moje "jazdy" opisalam pokrotce w poprzednim temacie o acodinie.

zależy od człowieka moja koleżanka wzięła 30 :wink:
acooto napisał:wszystko jest dla ludzi, ale z glowa !

właśnie z głową ciekawe jak wyglądać będzie czyjaś wątroba po tylu lekach :roll:

Awatar użytkownika
Renatazxcvbnm

Re: Acodin nie bierzcie tego.

Nieprzeczytany postprzez zakazana » 06 Kwi 2008, 14:00

Tak wiem. Ale ja na początku brałam po 10 pożniej po 20, 30, 40 bo mi było mało i nic mi to nie dawało. :(
ty jesteś mój narkotyk lecz raczej ciężki, wiem jestem roztrzepany to prowadzi nas do klęski .

Awatar użytkownika
zakazana

Nieprzeczytany postprzez Puchaty » 06 Kwi 2008, 14:03

szkoda, ze przez takich debili potem wycofują te leki z aptek.

Tussipect który doskonale działa jako lek na kaszel również jest bardzo dobrym dodatkiem typu kofeina.

Przez ćpunów pewnie niedługo go zabronią
To już nie to samo
See you later... ;-)

Awatar użytkownika
Puchaty
Przyjaciel

• Miejscowość:Olsztyn
  • Pochwały:22

Nieprzeczytany postprzez acooto » 06 Kwi 2008, 14:13

tak,acodin,tussipect, jest jeszcze coś,ale zapomnialam nazwy,nigdy nie bralam.

niczego nie zabronią Puchaty,co najwyzej bedzie na recepte.poza tym... "ćpunów" ; o? to lekarstwa,nie narkotyki.chociaz zostawiaja slad na psychice.

zakazana, widze,ze sie wkręciłaś nieźle . to że nie miałaś tripów po 10,20,30 itp nie oznacza ze mozesz wziac 70. trzeba bylo z tym po prostu skonczyc, jak widzialas ze masz wieksza tolerancje . potem moglabys wziac 20 i miec trip jak na samym poczatku . czy tam to Twoje swędzenie i plamy ; )

Renatazxcvbnm to znaczy,ze masz glupia kolezanke. bez obrazy oczywiscie,ale gdyby sie okazalo,ze ma uczulenie,byloby juz po niej.
a co do wątroby,to masz racje. ale tak samo dziala alkohol ,a jego sie ludzie juz nie czepiaja :-)

Nie ma smutku i łez

Awatar użytkownika
acooto

Nieprzeczytany postprzez Renatazxcvbnm » 06 Kwi 2008, 14:20

acooto napisał:Renatazxcvbnm to znaczy,ze masz glupia kolezanke. bez obrazy oczywiscie,ale gdyby sie okazalo,ze ma uczulenie,byloby juz po niej.
a co do wątroby,to masz racje. ale tak samo dziala alkohol ,a jego sie ludzie juz nie czepiaja :-)

wiem, ale dla mnie głupota zaczyna sie nie wtedy gdy ktoś weźmie 30 tylko jeżeli ktoś w ogóle to weźmie dla efektu :crazy: Ludzie zapalnie sobie skręta (choć tego też nie pochwalam) a nie faszerujecie się lekami :roll: Głupotą jest psucie sobie zdrowia przez coś takiego. Co do alkoholu, to nie jest tak naprawdę to samo oczywiście alkohol w dużych ilościach też bardzo szkodzi, ale to nie lekarstwo. A z lekami trzeba ostrożnie :crazy:

Awatar użytkownika
Renatazxcvbnm

Nieprzeczytany postprzez zakazana » 06 Kwi 2008, 14:29

Tak tylko że ja nie raz brałam np. 60 albo 63 i nic a 70 by mnie zabiło a to tylko różnica 7 tabletek.Nie zrobilam tak ze raz wielam 10 a pozniej 70. Brałam stopniowo po 10 pozniej 20 ..... itp . az wkoncu dojechalam do 70.

Awatar użytkownika
zakazana

Nieprzeczytany postprzez acooto » 06 Kwi 2008, 14:30

Renatazxcvbnm a probowalas kiedys acodinu? sama powiedzialas,ze nie.
nie wiem jak Ty,ale ja staram sie nie wypowiadac o rzeczach,ktore znam tylko z teorii :-). masz racje,ze lekarstwa bywaja niebezpieczne... ale coz,jest sprzedawane bez recepty,czyli nie jest na tyle niebezpieczne,zeby cos uszkodzilo Ci na trwałe,o ile tego zbytnio nie nadużywasz. I W TYM MOMENCIE wszystko zalezy od ilosci i częstotliwosci ,a nie od efektu.
a co do marihuany, to ona rowniez jest szkodliwa,lasuje sie od niej po jakims czasie mozg,a rzadko kiedy trafisz na "prawdziwe,naturalne" ziolo. Zazwyczaj tam tez jest duzo chemicznego swinstwa .

;*

zakazana- no rozumiem.ale po prostu trzeba wyczuc ,kiedy powinnas skonczyc,o czym sama sie na wlasnej skorze przekonalas :-)

Nie ma smutku i łez

Awatar użytkownika
acooto

Re: Acodin nie bierzcie tego.

Nieprzeczytany postprzez zakazana » 06 Kwi 2008, 20:39

No przekonałam się i wiem jaka to było głupotą.

Awatar użytkownika
zakazana

Nieprzeczytany postprzez słońce » 06 Kwi 2008, 22:08

a nie pomyślałaś, że możesz być uczulona na ten lek?? gdzie twój rozum!!

// Nadmiar emotek jest niepotrzebny, poza tym nie za wiele wnosisz do tematu. Uważaj, na drugi raz będzie ost ;] - enn
''Ja kiedy usta ku twym ustom chylę,
nie samych zmysłów szukam upojenia.
Ja chcę by myśl ma omdlała na chwilę,
chcę czuć najwyższą rozkosz - zapomnienia...''

szukam prawdziwych przyjaciół...
życie czasami jest beznadziejne...

Awatar użytkownika
słońce

• Miejscowość:głeboka studnia

Nieprzeczytany postprzez słońce » 06 Kwi 2008, 22:16

oj miałam jeszcze nie wysyłać:

każdy lek działa inaczej na człowieka. mogłabyś już wąchać kwiatki od spodu.

tabletki=chemia i wieeeelkie zło, ale jak ktoś lubi to niech się truje... młodzież szuka nowych wrażeń a ten lek nie jest nawet na receptę :crazy: a powinien być
''Ja kiedy usta ku twym ustom chylę,
nie samych zmysłów szukam upojenia.
Ja chcę by myśl ma omdlała na chwilę,
chcę czuć najwyższą rozkosz - zapomnienia...''

szukam prawdziwych przyjaciół...
życie czasami jest beznadziejne...

Awatar użytkownika
słońce

• Miejscowość:głeboka studnia