Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1380609 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

40zł za miłość - ederling opinie

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

40zł za miłość - ederling opinie

Nieprzeczytany postprzez IMR3VIL » 07 Maj 2010, 21:57

Czesc zaczne od tego ,ze od jakiegos czasu jestem posiadaczem konta na eDarling.pl na poczatku nie przywiazywalem do tego wiekszej uwagi, lecz po kilku dniach otrzymalem 14 wiadomosci, guizy, usmiechy, zaproszenia do znajomych. Obecnie jestem samotny i chcialbym poznac kogos, moze nawet sie zakochac. Te 14 wiadomosci powalilo mnie, no bo gdzie ja taki przecietniak moze miec takie "branie" ? Ale nie w tym rzecz, pracuje, mam 40zł dniowki i wydawanie pieniedzy jest dla mnie czyms strasznie "ciezkim" ,ze tak powiem. Nie wiem czy warto wykupywac konto premium (bo bez niego nie mozna pisac PW, umawiac sie na spotkania na eDarling.pl). Chcialbym kogos poznac, a pieniadze sa potrzebne w domu, nie jestem zbyt bogaty. Moze wiecie jak to jest z takimi portalami randkowymi ? Czy warto, czy tez nie ? Moze ktos z was ma konto na eDarling.pl i powie mi czy nie ma innej mozliwosci na kontakt z innymi ? Chcialbym sie dowiedziec czy w ogole jest sens poznawania kogos przez taki portal ? Ludzie help.
"Goniąc dwie, nie złapiesz ani jednej" - Jakiś Chińczyk :PPP

Awatar użytkownika
IMR3VIL

• Pochwały:1

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez Sylala » 07 Maj 2010, 23:49

Wyjdź na spacer - spotkasz mnóstwo ludzi, w dodatku za darmo ;-).
Więcej pewności siebie! Jeśli Ci się jakaś dziewczyna spodoba, to nie kombinuj, żeby dostać jej nr gg, maila, czy nick na jakimś portalu, tylko podejdź i porozmawiaj. Zwykła, ludzka rozmowa może stać się początkiem pięknej przyjaźni, lub miłości ;).
Kontakt realny jest ważniejszy, niż wirtualny, a i tak kiedyś by doszło do konfrontacji - lepiej wcześniej przekonać się, z kim ma się do czynienia.
"Zaiste, jak mawiał król Dezmod, zaglądnąwszy po skończonej potrzebie do nocnika: „Rozum nie jest w stanie tego ogarnąć”."

Andrzej Sapkowski

Sylala

• Pochwały:32

40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 07 Maj 2010, 23:49

Awatar użytkownika
mgirl

40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez Widow » 07 Maj 2010, 23:54

Sylala napisał:Wyjdź na spacer - spotkasz mnóstwo ludzi, w dodatku za darmo ;-)

Tak! Wlasnie tak zrob.
Nie warto. Na pewno masz wokol siebie mnowstwo dziewczyn, nie potrzebujesz internetu, zeby kogos znalezc.
All world is like a Dirty Dancing. Do not get me wrong, I love You, but I hate You more. And stop pretending 'cause I know You would like to live my life.

Awatar użytkownika
Widow

• Pochwały:4

40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez Lamia » 08 Maj 2010, 00:11

Sens jest czy nie ma go w poznawaniu kogoś przez internet... Nie ma sensu się nad tym rozwodzić. Są osoby, które będą chodzącymi przykładamy, że warto oraz takie, które tylko utwierdzą siebie i innych w przekonaniu o swojej ciapowatości.

Można próbować. Nie ma gwarancji. Tylko po co? Moim zdaniem, szkoda pieniędzy na takie gierki. Jest miliard innych sposobów na działanie, i to powiedzmy "po kosztach", wręcz promocyjnie.
Ale powiem ci jedno w sekrecie - tylko wariaci są coś warci.

Jestem wspaniałym elastycznym manekinem.

Awatar użytkownika
Lamia

• Pochwały:17

40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez IMR3VIL » 08 Maj 2010, 22:19

Macie rację, posłucham waszych rad i po prostu wyjdę do ludzi.
Dziękuję :)
"Goniąc dwie, nie złapiesz ani jednej" - Jakiś Chińczyk :PPP

Awatar użytkownika
IMR3VIL

40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez pabl00089 » 09 Maj 2010, 10:50

Najlepsze są proste rozwiązania :)

Tak na przyszłośc to pomyśl jak nazwiesz temat bo z nazwy tego można wnioskowac ze ktos daje du*y za 40 zeta :roll:
jeśli nie ma czegoś na Google

to nie istnieje ;)

Awatar użytkownika
pabl00089

• Miejscowość:97-3PT

40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez johanneskate » 09 Maj 2010, 12:19

No, temat też mi się tak skojarzył. Wyjdź do ludzi, nie bój się, na pewno spotkasz kogoś kto Cię zechce i zrozumie, uwierz;)
Czasem mam wrażenie, że całe życie czekam na coś, co nigdy się nie wydarzy.
Zaczynam widzieć dźwięki i słyszeć kolory.

Zapraszam do zapoznania się z:
http://m-forum.pl/poradnik-poczatkujacego-uzytkownika-t84368.html

Awatar użytkownika
johanneskate
Administrator

• Pochwały:85

40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez pomarańczowy » 12 Maj 2010, 15:41

Wyjdź na powietrze! Daruj sobie te wszystkie serwisy... Znajdź kogoś wyjątkowego blisko siebie, a nie na drugim końcu Polski :)
Forum niedzielnych specjalistów ds. wszystkiego.

Awatar użytkownika
pomarańczowy

• Pochwały:5
Użytkownik zbanowany

40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez Nessie » 12 Maj 2010, 15:44

Też jestem zdania abyś wyszedł do ludzi. A może spróbuj poznać kogoś w pracy?
Powodzenia ;)
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem.

Awatar użytkownika
Nessie

• Pochwały:2

40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez cyniczna » 12 Maj 2010, 16:44

przestań, nie ma co wykupować jakiś pakietów na takich portalach. W necie bywa różnie - raz trafisz na kogoś uczciwego - raz nie, nie wiadomo też co przyniesie nowy dzień. A spotkać wymarzoną kobietę nie musisz w necie tylko na realu. Od czasu do czasu można też wejść na jakiś portal, ale jak krucho u Ciebie z kasą - nie marnuj na takie rzeczy. Pozdrawiam :)
Mów do mnie jeszcze... Za taką rozmową
tęskniłam lata... Każde twoje słowo
słodkie w mem sercu wywołuje dreszcze -
mów do mnie jeszcze...

Mów do mnie jeszcze.. ludzie nas nie słyszą
Słowa twe dziwnie poją i kołyszą,
Jak kwiatem, każdem słowem twem się pieszczę -
Mów do mnie jeszcze..

Awatar użytkownika
cyniczna
Przyjaciel

• Miejscowość:in your mind
  • Pochwały:11

Re: 40zł za miłość

Nieprzeczytany postprzez kiszek » 09 Cze 2010, 13:42

Faktycznie tytuł co innego sugeruje:p A ja tutaj mam trochę inne zdanie… Jasne, że warto wyjść do ludzi i spróbować ludzi w realu, ale czasem nie jest to łatwe. I wiem po sobie, że tego typu portale się sprawdzają. Sam jestem otwartym człowiekiem i mam wielu znajomych, nie siedzę całymi dniami w domu, ale z zapoznaniem jakiejś dziewczyny mam problem. I takie portale pomagają mi. Przynajmniej jest miejsce, gdzie mogę spotkać osoby w takiej samej sytuacji jak ja, czyli szukające stałego związku. I niestety tutaj radziłbym zapłacić, ponieważ w necie można spotkać darmowe portale, jednak raczej odradzałbym je. Lepiej trochę zainwestować, ale przynajmniej korzystać z profesjonalnego serwisu. Wprawdzie nie korzystałem z edarling, tylko z mydwoje.pl, więc nie wiem jak jest na tym pierwszym, ale ten drugi mogę z czystym sumieniem polecić. Sporo dziewczyn, chętnych na stałe związki. Więc zawsze to jakaś dodatkowa opcja, nie? Ale przede wszystkim faktycznie spróbuj wyjść do ludzi, a dopiero później możesz spróbować neta. Powodzenia!

kiszek

Nieprzeczytany postprzez elenka » 25 Sie 2010, 10:52

Witam wszystkich.. Czytam tak sobie wasze wypowiedzie..tak moze 40 zl za milosc to nie jest tak malo..moze poznac milosc przez internet troche glupi sposob ale teraz mamy takie czasy ze wszytsko jest mozliwe.
Ale powiem wam jedno: przez przypadek zarejestrowalam sie na edarling..raczej z nudow i samotnosci...po pierwsyzm minutach rejestracji juz mialam jakies wiadomosci i usmiechy....pisalam z para osob, i trafilam prawie odrauz na tego wlasciwego...zaprosil mnie na kawe, ale tak jak mialam wyjazd do innego panstwa wypadl na kawe sie przelozyl...w trakcie mego wyjazdu przez 2 tygodnie pisalismy na gg..pisalismy prawie calymi dniami, w kazdej wolnej minucie, w nocy i prawie do samego rana.....przyszedl czas zeby zakonczyc pisanine i sie spotkac..mielismy przecudowna randke nad jeziorem szmaragdowym w Szczecinie..
Po pierwszym spotkaniu juz nie moglismy sie porzegnac i tak sie zaczela nasza bajeczna milosc!!!!! po 3 miesiacach znajomosci i spotykania zareczylismy sie.....wiemy ze spotkanie na edarling to bylo swego rodzaju przeznaczenie...jestesmy bardzo bardzo szczesliwi.....1 wrzesnia bierszemy slub.....i codzienie dziekujemy edarling za to ze pomogli nam sie spotkac.

Mozna warto zarezykowac i zaplacic te 40 zl?

elenka

Nieprzeczytany postprzez lothar » 09 Sty 2011, 06:58

Jestem w podobnej sytuacji,moja jedyna nadzieja sa portale randkowe ,prawda jest taka ze zaczepianie obcych ludzi na ulicy nie jest dobrym pomyslem,taka osoba automatycznie pomysli sobie"ale ja go nie znam!" wiec piszac "wyjdz na spacer poznasz kogos" piszecie bzdury! edarling odradzam moge polecic sympatie, jeszcze nikogo tam nie poznalem (place juz od roku :/) ale portal wyglada ok.

Awatar użytkownika
lothar

Nieprzeczytany postprzez żaba 71 » 04 Mar 2011, 20:16

ja powiem tak zalogowałam się rok temu na portalu e-darling oraz sympatii ponieważ moja sytuacja życiowa zmusiła mnie do takiego kroku. Nie potrafiłabym wyjść na ulice i zaczepiać ludzi aby ich poznać żeby nie być samej. Portale dają nam jednak trochę intymności jeśli nie chcemy z kimś kontynuować znajomości po pierwszym kontakcie w sieci to nadal jesteśmy nieznani dla tej osoby. Ja muszę się przyznać, że po 4 miesiącach od zalogowania się na sympatii poznałam tam cudownego mężczyznę z którym jestem od 6 miesięcy. :jupi: oboje jesteśmy po przejściach rozumiemy się świetnie, ja jestem za szukaniem miłości w necie choć trzeba na pewno uważać bo mogą kryć się tu również zboki. :cry:

żaba 71

Nieprzeczytany postprzez Bastek10 » 04 Mar 2011, 20:26

Dobra,nie czytam wszystkich wypowiedzi użytkowników z tego tematu ale coś Ci napiszę (może ktoś już to napisał,nie wiem)

Wychodzisz na spacer widzisz jakaś dziewczynę troszkę odwagi podchodzisz i 40zł zostaje w kieszeni.A jak na tym portalu spotkasz dziewczynę oddaloną od Ciebie o 600km,to co zrobisz?Stary obok Ciebie jest wiele kobiet które są wolne no i może ta jedna która ma Cię na oku 8)

Awatar użytkownika
Bastek10

• Miejscowość:Mielec